Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sebességben lévő 50cc Derbi...

Sebességben lévő 50cc Derbi Senda motoromat kuplung behúzásával nem tudom tolni, olyan mintha be se húznám! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek ugyanilyen motorja van nincs ilyen problémája. És ugye így nem is lehet betolni, csak úgy üresbe tolom és berakom egyesbe vagy kettesbe ez meg nem nagyon tesz jót neki, persze ha bekell tolni, mert nem kell!

2020. jún. 11. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nme old ki a kuplung.
2020. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehetne javítani?
2020. jún. 12. 00:21
 3/9 anonim ***** válasza:

holtjáték túl nagy amit a kuplung karnál kell állítani

ha az jó akkor le kell venni a kuplung oldali deknit és ott kell állítani a kuplungon, erről találsz videót youtube-on

2020. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, gondolom amikor járó motornál üresből sebességbe rakod csattanik egy nagyot a váltó
2020. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Így van csattanik egyet amikor hideg, amúgy amikor meleg akkor nem nagyot, de úgytudom mindegyik csattan
2020. jún. 12. 11:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudnál videót küldeni? Nem találok
2020. jún. 12. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:

régen láttam egy videót megpróbálom megkeresni

de csattanni nem szabadna neki még hidegben sem, szerencsére a motorok váltója nem olyan kényes mint sokan állítják tehát nagy kárt nem tesz benne

2020. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

ez egy yamaha tzr, nem ugyan az a blokk mint a sendában de a lényeget megtalálod benne

2020. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és ha ezzel nem foglalkozom lehet bármi probléma?
2020. jún. 13. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!