Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota celica(utolsó generáció...

Toyota celica(utolsó generáció) vagy Hyundai coupé szerintetek a jobb autó, és milyen alternatívák vannak a kategóriájukban?

Figyelt kérdés

Esedékes az autóvásárlás, és mindenképpen valami sportos kinézetű autót szeretnék. Tudom hogy egyik se sportos. Esetleg ha vannak tulajok, a tapasztalataikra kíváncsi lennék.


U.i:

Csak jó és rossz tulajdonságokat írjatok, ne ócsároljatok



2020. jún. 11. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annak ellenére hogy nagy celica rajongó vagyok, a hyundai coupét javasolnám. Megbízható, hatheres konstrukció.
2020. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő meglehetősen jó autó. Jól mondod, sportosak, nem sportautók. A Celica egy motorral van szerelve, az erősebb verzió rendkívüli körültekintést igényel a vásárlásnál. Olajat eszi és csak a gyűrűzés segít. A Hyundaiból a 2.0 motorral szerelt a jó megoldás, kicsit nyomatékosabb, mint a 2000 ccm -rel kisebb Celica. A V6-osak két probléma van: sokat eszik:), nehéz tőle az orra. Itt arra figyelj még, hogy az USA modellekhez sokszor megtréfálnak az alkatrészek. A Hyundai motorja robosztusabb, mint a Toyota. Nagyon bírja a tuningot is, tartós konstrikció.
2020. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Celicában csak 1.8-as motor van. Ami sajnos hajlamos az olajfogyasztásra (a sima és a TS is). Az utolsó évjáratokban (2005-2006) már állítólag javítottak rajta.
2020. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha gyorsaság és a racse kell, Toyotát javaslok. Fürgébb mint a v6. Ha viszont vmivel tágasabb hely és kortalan forma akkor hyundai.


Bar személy szerint mind a két autó akkor néz ki igazán jól, ha minimálisan módosítja az ember a kinézetét. De mindkettő egy nagyon jó alap. Hyundai ritkább, kevésbé ismerik az emberek. 1.6 motor felejtős. Olcsó alkatrészek, 2.0 8 liter körül elmegy. V6 2-3l +.



Sztem próbáld ki mindkettőt és az alapján dönts. Kasztnira fektess nagy hangsúlyt, ne legyen rozsdás. A műszaki gondokat viszonylag olcsóbban es gyorsabban lehet orvosolni. Szebb kinézet miatt legalább fl1-et javaslok, a karosszéria jobban le van kezelve. 2005+


2.0 kellőkeppen dinamikusan mozog elozesnel is, nincs is szükség erosebbre. V6 pedig ugyanez, csak még mozgekonyabb. Kérdés mi a cél?


Úgyis mindig lesz erősebb, jobb, gyorsabb, de ha tudod a célt utána mar tudni fogod melyik éri meg neked.

2020. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt Porsche 911 alatt nincs sportos autó...

Nekem a Celica jobban tetszik, azt venném. Ilyen autónál nem lehet elmenni az érzelmek mellett.

2020. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hyundaiból nem gondoltam v6osra. Abból mindenképpen a 2litereset venném.
2020. jún. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!