Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Michelin Primacy 4 vagy...

Michelin Primacy 4 vagy Continental Premium Contact 6?

Figyelt kérdés

SUV-re kellene nyári guminak. Sokat megyünk, gyakran kacskaringós utakon, illetve sokszor nagy esőben is.

Teszteket nézegetve sem egyértelmű, melyik lehet a jobb.

Te melyiket vennéd?



2020. jún. 12. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Michelin Primacy 4
Continental Premium Contact 6
Egyéb
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen nagy Continental fan voltam, mostmár azt mondom, a Michelin az isten, nemhiába annyira drága. Mondjuk egyikkel sem nyúlsz mellé, de a Michelin jobb.
2020. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem eredetileg Michelin-t adtak az autóhoz újan, de másfél év után most cserélnem kell. Kb 30 ezer km-t ment, de teljesen lekopott, és a tapadása sem volt soha igazán jó. Nagyobb esőben úgy csúszkáltunk, ahogy a többi autónkkal sosem. Igaz, azokon díjnyertes gumik voltak.
2020. jún. 12. 12:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy az nem Primacy 4, ami most rajta van, hanem HP Tour.
2020. jún. 12. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Én márkát váltottam, és Vredestein Sportrac 5 lett. Egyik ok az volt, hogy olcsóbb, másik ok, hogy tapintásra jobb volt az anyaga a Vredesteinnek. Nem bántam meg, nem mondom hogy eget rengetően jobb, de érezhető, hogy pl kanyarokban, vagy fékezésnél, szakadó esőben, vízre futáskor előnye van a Michelin-Conti párossal szemben, összességében nekem jobban bejön ez a gumi, illetve lassabban kopik. Bátran ajánlom, ha még nem vettél.


A többi autón is lecseréltem erre a márkára a gumikat.

2020. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!