Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik nagy gumiabroncs...

Melyik nagy gumiabroncs gyártót preferáljátok ?

Figyelt kérdés
Michelin, Bridgestone, Continental, Pirelli vagy Good Year
2020. jún. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddigi conti téli, michelin nyári volt. Bajom nem volt vele.

De ez olyan kinek mi vált be, vagy épp teszten melyik győzött azt akkor azt veszik.

2020. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barnabas333 ***** válasza:
Át szeretnék állni 4 évszakosra, akkor Michelint fogok venni. De 7-8 évig Hankookot használtam( és még most is ) a magyar utakra szerintem az is teljesen jó, vizes úton gyengébb, de akkor óvatosabban kell menni eleve.
2020. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül nekem a Goodyear (Eagle F1 Asymmetric 2 és Eagle F1 Asymmetric 3) jött be legjobban. Már több szettet használtam. Nagyon jól tapad, viszonylag tartós gumi.

Contitnetal (Wintercontact TS 860 peremvédős kivitelben) a mostani téli gumim. Ezzel sincs bajom. De igazán nagy hóban még nem volt alkalmam kipróbálni.

Michelint (Alpin A4) szintén téligumiként használtam. Soha nem csúsztam meg vele. A 2013 március 15-ei hóviharban simán áthozott az országon, miközben az út szélén rengeteg árokba csúszott, vagy elakadt autót láttam. Szóval nálam bizonyított. Egyedüli bajom vele, hogy nagyon hamar, már 4-5 évesen elkezd repedezni. Pedig kopni nem nagyon kopik.

Bridgestone (Turanza T001) a mostani autóm gyári szerelésű gumija. Voltam vele a Hungaroringen vezetéstechnikai tréningen. Így megtapasztaltam a gyakorlatban ennek a határait is. Engem nem nyűgözött le, csúszkált rendesen, olyan helyzetben is, ami a GoodYearnak meg se kottyant volna.

Pirellit nem ismerem, nincs vele tapasztalatom.

2020. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Téliben Michelin-em van, nyári Falken.
2020. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Michelin. Bő húsz éve használom, rövid és nagyon megbánt kitérőkkel (Pirelli), 2016-ig évszakosat, 2016-tól négy évszakosat. Most már ez marad (CrossClimate), mert bevált mindkét kocsinkon.
2020. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!