Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem kap üzemanyagot az autó...

Nem kap üzemanyagot az autó mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sokan az üzem anyag szivattyút mondták nekem de gondoltam hogy nem az a baja de kicseréltem.

A motornál szét szedem az üzemanyag csövet odáig se nyomja el de ha meg adom a szivattyúnak a 12V akkor elnyomja a motorig.

Relé és a biztosíték jó.

Startolásnál olyan fél másodpercre bekapcsol majd leáll a szivattyú.

Gondoltam az üzemanyag nyomás érzékelőre de az nincs benne vagy is nem találom és a leírásokba sincs.

Vagy maga a vezérlő rossz :/ .

Szervizbe volt de itt nálunk nem nagyon megy nekik a javítás .

Lada Kalináról lenne szó 2008.



2020. jún. 14. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a pumpát, hogy az tolja-e az anyagot. Ha beindul, de nem jut el a motortérig, akkor valami a szállítással lehet, vagy dugulás. Más autókból kiindulva, az okés, hogy pár pillanat után leáll, ha gyújtásra rakod.
2020. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megvan a probléma kösz szépen azért.

Immobiliser volt a hiba a pótkulccsal működött.

Érdekes ha be is tudtam indítani 4-5 ben 3000 fordulat felé nem is engedte a motrot.

Volt egy hiba de lehetett törölni szerencsére.

2020. jún. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!