Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális ha az oktató B-és...

Az normális ha az oktató B-és jogsi esetén a tolatás feladatnál aztmondja nekem h nemnézhetek a szélső tükrökbe?

Figyelt kérdés
ha nemnézhetek a szélső tükrökbe akk nemlátom sem a patkát sem a felfestést biztos van aki megtudja így is csinálni ,de nemmindegy az h hova nézek ha megtudom csinálni? persze néztem hátra is csak az oktató közölte h ne nézzem csak hátra
2010. júl. 31. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hát CSAK tükörből nem tolathatsz! Hátra kell nézned, úgy, hogy hátrafordulsz
2010. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen azt akartam írni h elösször hátranéztem majd a tükörbe ekkor közölte h mostantól tolatáskor a tükröket felejtsem el
2010. júl. 31. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális mert vizsgán követelmény, ha tolatsz akkor hátra kell nézni, ha nem így csinálod az oktató hiába nézné el neked, de vizsgán ha meghúznak az neked lenne rossz. Az oktató egy sikeres vizsgára szeretne felkészíteni.
2010. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha már végeztél az autós suliban, onnantól úgy tolatsz, ahogyan akarsz, de addig hallgass az oktatódra, hidd el, jót akar.
2010. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

több helyen is olvastam, hogy rutin, városi vizsgán és órákon nem szabad tükörből tolatni, de ha valaki úgy tud??

tudom hogy a holttér, de mi értelme?

és mi van ha olyan kocsit vezetsz B-kategóriával, aminek nem lehet kilátni a hátsó szélvédőn??

akkor is csak néztek hátra, tükör az mindig van...

fél év mulva kezdem a b-s jogsit, és szólnak azért ha telhesen jól tolatok tükörből??, utánfutóval is lazán tolatok, de ment ifával is pótosan, ami kéttengyelyes.

16/f

2010. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyképűség zrt-nek üzenem, hogy megbuktatnak ha tükörből tolatsz. Majd ha meglesz a jogsid akkor úgy tolathatsz ahogy akarsz, vizsgán nem tükörből mész.
2010. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!