Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GTV vélemények?

Alfa Romeo GTV vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy sportos első autót és az a típus is fent van a listámon, mint alternatíva.

Mennyire megbízható? Mennyire költséges fenntartani? Milyen motorral érdemes venni? Stb., stb. Minden érdekel!



2020. jún. 15. 09:45
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
54%

Csakis a V6-okkal erdemes venni.

Azon kivül egy szép tárgy de kb ennyit tud.

Egy megbizhatatlan kényelmetlen problématenger az az autó,raadasul vásárlásra alkalmas peldany alig van belőle.Ha ennyire alfa kell akkor brera....ujabb is,jobb is meg szerintem még a gtv-től is szebb.

2020. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Frankó, stílusos, szédítő igazi szenvedélyes olasz verda. Gondozni kell, mert a jó nincs ingyen.
2020. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van helyed, szerszámod, időd szerelgetni, akkor tetszeni fog, ha a felsoroltak közül egy is hiányzik akkor rémálom lesz.
2020. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ajaj. Tudtok esetleg alternatívát? E36-os Compact BMW-t nézegettem még..
2020. jún. 15. 10:53
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
0%

Egy E36 compact hogy lehet bármilyen téren alternativaja egy gtv-nek?!?

Talan egy fiat coupe......

De egyaltalan mi a cél?Mit jelent neked a sportosabb első auto?

2020. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Fiat Coupet is néztem, nem nagyon van választék sajnos.

Azt, hogy sportos inkább a küllemre gondoltam, nem száguldozni akarok vele.

Ne legyen túl nagy és árban ne nagyon lépjük túl az 1 milliót, első autónál nálam ez a határ.

2020. jún. 15. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem korábban egy Alfa 147-esem volt, 1.9 JTD motorral (facelift utáni). Engem valahogy elkerültek az elektronikai problémák (a jobb hátsó féklámpán kívül, ami félévente kiégett), de a felfüggesztéssel ugyanúgy volt munka, mint minden másik Alfánál, drága is volt és viszonylag gyakran is kellett cserélni.


Úgyhogy a GTV motorról specifikusan tapasztalatom nincs, de azért lehet probléma az olasszal.


Ha sportos küllemű és jól kezelhető gépre vágysz alacsony kerettel, akkor talán még a Mazda MX-5 működhet esetleg? Nekem nem volt, de hallottam róla jókat.

2020. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mazdát nem, de köszönöm! 🙂 inkább ez az olaszos formaterv, amit keresek
2020. jún. 15. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm vett egyet egy éve. Annyira nem talált normális állapotút, hogy Svájcból kellett hoznia, szerintem irgalmatlanul túlárazva. De neki ez volt a szerelem...

Szerintem Alfát csak márkabolond vegyen, pláne ilyen régi sportos modellt.


Ja és csak a V6

2020. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

E36 nagyon jól sikerült sorozata a bmw-nek, nem lehet egy napon emlegetni egyik alfával sem, viszont van egy nagy baj velük. A legfiatalabb is 21 éves, szó szerint elporladtak. Már 10 éve is nehéz volt jó kasztnit találni, ma meg szinte lehetetlen.

Ha találsz egyet jó kasztnival, meg kell venni, nagyon hálás hétvégi hobbi autód lesz.

2020. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!