Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg jobbak a japán autók?...

Tényleg jobbak a japán autók? ( esetleg csak szerencsém van egy pech sorozat után? )

Figyelt kérdés

Eddig minden európaival kegyetlenül megszívtam. ( új, használt egyre ment )

Mióta suzukival járok, csodálkozok, hogy el lehet járni mindenféle meghibásodás nélkül. ( ennél is: új, használt egyre ment )



2020. jún. 15. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Jó de milyen évjáratból vásároltál eddig? Az is számít azért, meg mennyire volt levedlett roncs állapotban...


És igen, lehet csak szerencséd van, a sok roncs után, amik alapján általánosítasz.

2020. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ennyire nem lehet általánosítani.
2020. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 crudy ***** válasza:

Szerinten de, lehet.


Igen a suzuki tobbet megy el kevesebb foglalkozassal, igy volt ez regen is es most is.


Ennek ellenere ez a kerdes megis sok vitat szokott kavarni es azert ahogy meg kerdezted.


Jobb? Nem biztos, ez relativ. Van akinek igen, van akinek nem. Nem abban merjuk egy autonak a "josagat" hogy mennyit kell ra kolteni, hanem az igenyek hatarozzak meg.


A te igenyed az, hogy ne kelljen ra kolteni, az enyem nem. Van kedvezmenyem alkatreszre, megcsinalom magamnak. Nem nagy fejfajas karbantartani a nem japan automat, viszont en jobban szeretem, jobban tetszik, nemileg erosebb mint egy suzuki es kenyelmesebb is. Nekem ez a jobb.


De nem allitom, hogy a suzukik rosszabbak, csak engem nem tudna kiszolgalni.

2020. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem a kocsikkal van a baj, hanem első sorban a tulajokkal. Leamortizálják, szétveretik. De nem szabad általánosítani, van sok olyan német használt prémium amivel jól járnál, és roncs Suzuki is létezik.
2020. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!