Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » [Kamionosok] Mi a különbség...

[Kamionosok] Mi a különbség az állófűtés és az állóklíma közt?

Figyelt kérdés
Kell mind a kettő? Sok kamionba van, laikusként nem igen értem, hisz ha jól tudom akkor az állófűtést is tizenpár foktól lehet állítani felfelé. Minek bele a kamion tetején lévő állóklíma? Vagy valamelyik jobb/erősebb mint a másik?

2020. jún. 15. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

🤦‍♂️ Igazán h...e vagy.

Az álló fűtés nem alkalmas hűtésre! Neked a gáz fűtésed alkalmas arra h lehűtse a házad? Azt is lehet 16 fokra állítani! Laikus vagy vagy sem logikád nincs!

2020. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
74%
A fűtés CSAK fűtésre jó, a klíma hűt is.
2020. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha a kinti hőmérsélet 40 fok és én beállítom a fülkének a fűtését pl 16 fokra akkor a fülke benti hőmérséklete nem fog a 16 fokra beállni?
2020. jún. 15. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
És az egyes le lett pontozva🤣
2020. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha a klímát állítod be 16 fokra akkor lesz 16 fok de ha kint 40 van és te be kapcsolod a fűtést akkor nem történeik semmi mert csak 15,5 foknál indulna el a fűtés hogy 16 ot csináljon. Szerintem fogalmad sincs hogy működnek ezek a dolgok.
2020. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
70%

igen nincs fogalma róla hogy működik.

azért tett fel egy kérdést. választ keresve mert nem tudja, csak aztán jöttek a mindenhez értő magyarok. ha te tudod akkor miért nem lehet neki normálisan elmondani csessze meg? Miért kell hülyézni? meg beszólongatni?

Ti biztos "mindenhez is" értetek. Undorító tipikus magyarok.

2020. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Az a legnagyobb baj hogy az alapokkal nincs tisztában így aztán lehet neki magyarázni. A 6 os az meg tuti a testvére a kérdezőnek. Undorító tipikus magyar? Talán te meg cigány vagy?
2020. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!