Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen adalékot ajánlanál egy...

Milyen adalékot ajánlanál egy Horvátországi autópályás úthoz ?

Figyelt kérdés
Leginkább valami motor tisztítóra gondoltam, nem teljesítményfokozóra. Érdemes egyáltalán 1000 km autópályázáshoz ?

2020. jún. 15. 18:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1.5-ös benzines motor* az kimaradt
2020. jún. 15. 18:04
 2/11 anonim ***** válasza:

Mégis minek az?

A legjobb tisztítószer ha dolgozik egyenlően és huzamosan a motor.

2020. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért kellene adalék??
2020. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95-ös benzint.
2020. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
500km-nél állj meg inkább és egyél egy szendvicset vagy igyál egy üdítőt, sokkal értelmesebben költöd el a pénzed mint valamire amire valójában szükség sincs, egy a kötelező karbantartást megkapott motornál.
2020. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen utak előtt prémium benzinnel szoktam telitankolni. Forintra kiszámolva a kedvezőbb fogyasztással együtt se éri meg - azért csinálom mert érezhetően csendesebb így a motor, (vagy csak jobban elviselhető a hangja) kevésbé fárasztó a vezetés.


Adalékot szerintem sincs értelme beletenni.

2020. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen én is a prémiumra gondoltam, főleg hogy a molnál van olyan kártyám ami -14 forint / liter a drágábbik benyóra.
2020. jún. 16. 10:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Főleg hogy placebo... laborban kimutathatatlan, de azért van aki vallja hogy kevesebbet eszik, meg csendesebb stb...
2020. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8-as: laborban nem szoktam vezetni ezért lehet hogy ott kimutathatatlan, országúton szerencsére mérhető a fogyasztás és menetzaj csökkenés is.

Egyébként meg ha a placebo hatástól érzem magam kevésbé fáradtnak 6-8 óra vezetés után az baj?

2020. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó oké, szerintem jelentkezz akkor valami tudományos műsorba, hogy oylan füled van ami a műszerelket megszégyeníti.


Erre építenek legjobban, a placebo hatása, ha nem hiszed olvass utána.

2020. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!