Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 (3. gen) vagy Honda...

Mazda 6 (3. gen) vagy Honda Accord (8. gen) a jobb választás?

Figyelt kérdés

Melyikkel mennyi baj van?

Melyikből érdemes inkább dízelt/benzint venni?

Megbízhatóság?

Hány km-rel érdemes venni, ha tervezem 5-6 évig megtartani és kb évi 10-12 ezret mennék vele, fele városban.

Szervizelése melyiknek mennyi?

Van egy olyan érzésem, hogy a a Honda fele fog görbül ő a mérleg nyelve, de nekem a Mazda jobban bejön, németesebb a formaterv kívül-belül, valahogy a Honda kicsit idegen.



2020. jún. 16. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3. gen Mazda 6 jóval újabb autó, nem nagyon van bajuk, főleg a 2.0, 2.5 benzin motorral. Dízelekkel már van 1-2 probléma sajna, de azok jóval olcsóbban is mennek a használt autó piacon. Az Accord egy baromi jó autó, viszont én személy szerint a Mazdát választanám.
2020. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mazda újabb, ahogy már említették. A régebbi Mazda 6 generációk problémája a rozsda volt, nem kizárt, hogy itt is elő fog jönni az évek elteltével (tudtommal a Mazda ebben mostanáig sem jár az élen), viszont én mégis a Mazdát választanám. Szubjektív, persze, de nekem szebb autó, a beltér barátságosabb, és a vezetési élmény legalább olyan jó.


Nekünk 2.gen Mazda 6 van a családban, szeretjük, jó vezetni ahhoz képest, hogy egy elöl kaparó családi verda. És nem volt vele eddig sok gond, a klímán kívül.

2020. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mazdából 2013-14-esre meg Hondából is 2012-13-asra lenne pénzem, tehát nem újabb (legfeljebb a technológia).
2020. jún. 16. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Az pontosan az, ami nekünk is van.

A családban az 1.8-as szívó benzines van, szerintem megéri, ha elég a menés 120 lótól.

2020. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!