Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen supermotot ajánlanátok...

Milyen supermotot ajánlanátok egy 19 éves 155 centis lánynak? 😅200 ezerig maximum

Figyelt kérdés
Én simsonra gondoltam de azoknak az ára mostanában már eléggé magas. Ezért gondoltam hogy ha már ennyiért veszek akkor akár lehetne valami erősebb újabb gép is. Viszont már ültem Simsonon és nekem az ülespozicio tetszik épp ezért nemtudom eldonteni hogy egy supermotos motornak az ülése mennyire kényelmes és stabil? Tapasztalatokat megköszönném 😍

2020. jún. 17. 23:55
1 2
 1/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
83%
Én rengeteget ültem simsonon. Hidd el, hogy egy Derbi Senda vagy akár CPI sokkal jobb mint egy Simson.
2020. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is még a derbit néztem ki de az sajnos túl magas nekem . A yamaha tzr jó lenne de azzal meg nemtudnék terepen menni mert szerintem alacsony alja.
2020. jún. 18. 00:48
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Mióta supermoto a Simson? És mióta mennek terepre supermotokkal? Szerintem te kevered a dolgokat erősen. Meg ne haragudj meg, de ha 200 ezred sincs motorra, akkor miről beszélgetünk? Egy normális bicikli is többe kerül.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: olyat, amiről kényelmesen leér a lábad.

2020. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi választ. Igen tudom hogy a supermoto inkább aszfaltra való, de minek írjam ki hogy endurot keresek ha ez is elvisz a terepen és még olcsóbb is. A simsont meg hadd ne keljen már megmagyaraznom miért raktam ugyanúgy ide. Egyébként meg igen 200 ezrem van rá. Miért kellene egy kezdő kis 50 esre több szazezret költeni? Örülök hogy te ilyen jól állsz anyagilag de nem mindenki engedheti ezt meg magának. 🙄 Plusz ha nemis fog tetszeni nemfogok több száz ezret bukni... Ennyiért pedig már lehet jókat kapni, most az kit érdekel hogy a fényezése kopott, felujitom és nem lesz az ennyi xd
2020. jún. 18. 12:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat ilyen magassaggal simson

Derbire meg ilyesmikrol nem erne le a labad. Az pedig eleg kellemetlen.

2020. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Derbim van habár nekem leér a lábam de szerintem meg lehetne oldani az ültetést valahogy kisebb rugo vagy nem tudom leereszted a kereket :"d
2020. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Simson szerintem elég idejét múlt már és szerintem 200ér jobb derbit találsz mint egy simot
2020. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
200 ért jobb simsont találsz a simsonok között mint derbit a derbik között.
2020. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as én 250-ért vettem egy hibátlan 2009-es derbit
2020. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
én 250-ért vettem hibátlan 1000 kilómétert futott tipustiszta 89-es S51 endurót első tulajtól átminősítve smkp-ra szóval még rendszámozható is.
2020. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!