Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautóra szeretnék...

Használtautóra szeretnék képet feltölteni, de a " a kép felbontása túl alacsony(min 1600x1080) " üzenetet kapom. Hogy tudom megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Már próbáltam telefonról, asztali gépről, de semmi.

2020. jún. 19. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csináltad a fényképet?
2020. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy krumplival. Vagy csak nincs jól beállítva a felbontás az eszközön. Az 1600x1080 az 2 megapixel alatt van. Már legalább vagy 10 éve képesek ekkora felbontású fotót készíteni a hétköznapi telefonok is.

Úgy lehet megoldani, hogy magasabb felbontású fotót kell készíteni.

2020. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából olyan dilemmába keveredtél, mintha az lenne a bajod, hogy nem tudsz szakócával rendesen borotválkozni. Szar ügy. Hirdess kép nélkül, vagy kérj meg valakit akinek van legalább egy 15 évvel ezelőtti technikája, hogy csináljon pár képet.
2020. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen 2019-es okostelefonnal.
2020. jún. 21. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg, hogy a felbontás jól be van-e állítva. Majd közvetlenül a telefonról töltsd fel. Ne küldözgesd még ide-oda facebook-kal vagy ilyesmivel, mert ezek lekicsinyítik.
2020. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!