Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folyton rángatom a kormányt,...

Folyton rángatom a kormányt, mi a fenét csináljak , hogy kiűzzem ezt a rossz szokást?

Figyelt kérdés
Kezdem ott, hogy nem vagyok gyakorlott sofőr 4 éve van jogsim és 99%-ban városban vezettem, ha főútra megyek úgy mozgatom a kormányt mint anno volt a régi filmekbe a vezetős jelenet, most csinálom nagy kategóriára a jogosítványt , és egyenes úton nem tudom egyenesben tartani a kormányt mert kényszeresen jobbra-balra mozgatom, ez nagyon zavaró és balesetveszélyes, de nincs tényleg tapasztalatom, pont azért csinálom az E jogsit, hogy legyen lehetőségem dolgozni majd tapasztalatot szerezni mert eddig se egy nyaralás, sem egy " haver megkért, hogy segítsek elhozni autót " sztori nem volt. Most gyártósor mellett nem igen van lehetőségem ezt gyakorolni, saját autóm van, de inkább azzal nem mennék távoli helyekre.

2020. jún. 20. 20:25
 1/10 crudy ***** válasza:
93%
Hogy ne csinalj valamit? Ez azert erdekes, hogy nem vagy kepes egy nem addiktiv dolog cselekves nem csinalasara. Ehez semmi koze a vezetesnek, inkabb kenyszer betegseghez. Menj el pszichologushoz es kiderul majd, hogy egy egyszeru dolgot miert nem tudsz betartani.
2020. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Beilleszkedési és tanulási nehézségem van, enyhe autizmussal ami nem Asperger. Szakember véleményét is kikértem mielőtt megcsináltam a jogosítványt, 2 lépésben voltam PÁV-on első 3 majd 2, hogy ha valamiben hazudnék akarva akaratlanul akkor kitűnjön ( mivel gyorsan felejtek ) így lett meg mind a kettő korlátlanra. Csak mondom, leírom ezeket mielőtt meg lenne kérdőjelezve alkalmasságom.
2020. jún. 20. 20:57
 3/10 crudy ***** válasza:
0%

Az alkalmassagidat itt senki nem kerdojelezheti meg, azt majd a hatosag megteszi, ha kell.


En azt mondom, hogy a te problemadra nem itt fogsz valaszt kapni. Tobb fele lehet ami itt mind elofordul.


A kreten aki azt mondja h ne csinald mert nem erti h miert nem tudod abbahagyni.


Az okos aki kulonbozo prakitakat talal ki, hogy kosd le a kezed, vagy meredj a tavolba... de neked az eredeti probelamaval kell kezdeni valamit


Es a paraszt aki nem valaszol csak beugat.


Erre egy szakember tud neked valaszolni mert valoszinuleg rengeteg ilyen kenyszeres dolgot csinalsz az eletben csak az meg nem tunt fel neked, tehat ez nem vezetestechnikai gubanc.


Keress fel egy pszichologust legalabb 1 orara, meseld el neki es tudni fogja, hogy merre tovabb, lehet azt mondja, hogy nem szorulsz semmien kezelesre, de ezt is neki kell mondania.

2020. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az meleg, hogy kényszeresen mozgatod a kormányt ide oda, de azért alkalmasnak vagy ítélve a vezetésre. Hát nem bocs kvára nem vagy rá alkalmas. És én nem személyeskedni akarok de ez nem játék. Aztán majd ha sikerül erről leszokni , akkor legközelebb meg leheg a fék taposása random lesz a kényszered vagy bármi más. A közút nem terápiás szakörr. Lehet lefikázni, hogy rossz a hozzáállásom de kapjatok már az agyatokhoz.
2020. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek teljesen igaza van. Én is csak a fejem fogom hogy mi van ? Jobbra-balra rángatod a kormányt kényszeresen és ez oké ? Alkalmasnak vagy ítélve a vezetésre ? Nem akarok vitatkozást szítani és tényleg nem sértegetésből írom de komolyan mondom azokat akik alkalmasnak ítélnek ilyen embereket a vezetésre mint a kérdező esküszöm börtön büntetést adnék nekik ha tehetném de minimum 3 évet... Csak hogy egy kicsit gondolkozzanak el hogy miféle következmények sülhetnek ki abból hogy ilyen embereket ítélnek alkalmasnak vezetésre akik kényszeresen jobbra-balra mozgatják a kormányt... Kérdező te még nem gondoltál egy pillanatra se bele hogy mások életét illetve a saját életedet is veszélyezteted nagyon magas szinten ? Légyszíves ne akkor gondolkozzál már majd el ha megölsz egy családot. Inkább hagyj fel kérlek a vezetéssel addig míg egy szakember nem kezel ki ebből a betegségedből.
2020. jún. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jelentsem fel mind a 3 szakembert, az eddigi vizsgabiztosaimat is ? 1 pszichiáter 1 pszichológus 1 orvos és eddig 3 vizsgabiztos.
2020. jún. 21. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Totálisan kamu ez a kérdés. Jelentem is. Mindenki más is jelentse mert ennek itt nincs helye!
2020. jún. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feljelenteni senkit, saját magadtól lehetne annyi eszed és felelőségtudatod, hogy nem vezetsz ilyen állapotban.
2020. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki nem ura annak, hogy a végtagjai milyen mozdulatokat tesznek, az alkalmatlan. Ennyire egyszerű. A másik lehetőség: kamu troll kérdés, mert kényszermozgásos, önkontrollra képtelen embert nincs az a szakértő, aki alkalmasnak minősítsen. Pont annyira alkalmatlan, mint egy vak, vagy egy autista vagy down-kóros.
2020. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyébként rájöttem ám! Futóműveshez kellett volna 2 éve vinni a kocsit, keveset mentem vele, de megette a gumikat , viszont a kezem meg megszokta, hogy mozgatva tartom egyenesen.


Elpanaszkodtam ezt az oktatómnak és ő mondta, hogy volt korábban egy ilyen, hogy a csaj rángatta a kormányt és neki is a saját kocsijával volt a baj.


Ez volt a baj. Most használok belső kamerát is ahol magamat veszem, már nincs ez. Meg többet megyek mióta nem dolgozok.

2020. júl. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!