Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2.7 v6 tdi vélemények?

Audi a6 2.7 v6 tdi vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egyet 2 millió körül. Ismert előélettel. Megéri ilyet venni?

2020. jún. 21. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

~15 éves dízel 2 millióért.


Ennyiért már újszerű állapotú autót is lehet venni, szóval ha azt kérdezed "megéri-e", arra részemről egyértelműen nem lesz a válasz.


De ha nagyon szeretnéd az óddit, akkor 2 millióért lehet egy normális állapotú darabod, ez korántsem a piac alja, de ilyenből hatszázezer fog szembejönni minden nap. Megjelenése szerintem rendben van, de egyből láthatatlan lesz amint beáll melléd egy fiatal A8/A6/TT/stb.

2020. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért baj ha öreg? Eddig 22 éves a3-mal jártam. Mi azzal a gond? Nem az volt a kérdés hogy milyet vegyek, hanem egy kifejtő vélemény érdekel konkrétan erről a típusról
2020. jún. 21. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Önmagában bajnak nem baj az, ha öreg egy autó.


De bennem ami első kérdés ilyenkor felmerül az mindig az, hogy ha valakinek csak 2 millió forintja van autóra, akkor miért ragaszkodik az Audihoz.


Persze lehet találni erre ésszerű okot, de érdemes lenne tudni hogy neked specifikusan miért pont egy Audi kell.

2020. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően imádom az audit. A megjelenését, és azt hogy Audi. Ez olyan mint mikor valaki csak Nike cipőt hord. Nincs semmi több oka. Nyilván van megbízhatóbb autó, meg ami kevesebbet eszik, vagy biztonságosabb egy ütközés során, vagy olcsóbb a fenntartása, de nekem az Audi az no1 :)
2020. jún. 21. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bejön az Audi, akkor úgysem az számít, hogy érdemes-e, úgyhogy váljék egészségedre :)


Bevallom, nekem is Audim van, full megértem az érzést, bár én nem szeretem a dízelt (egy 3 éves benzines TT-m van), szóval erre a vételre csak az általános prémiumautó-maszlagot tudom felmondani:


- Ne a piac aljáról (ez az esetedben adott, 2 millióért normál állapotban lehet már)

- Dízelt csak akkor, ha ki is használja az ember autópályázással

- Állapottól függően a vételár 30-50%-a legyen készenlétben ha valami elromlana

2020. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
14%
Bírom ezeket az okostojásokat, mint a 3-as hozzászóló. Ha van mondjuk egy bizonyos összeged, mint pld 2-4M akkor nehogy vegyél régebbi, de normális autót, hanem vegyél új és fiatal autót. Na de az új, és fiatalabb autó, ami 2-4M-ba kerül, mondjuk egy dacia, na aztán nézzézek meg annak a töréstesztjét. Ha történik valami baleset, akkor abból tuti nem száll ki élve az ember! De ennek tudatába a sok okostojás osztja az észt, hogy milyen autót kell venni! :)
2020. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 15 éves Audinak szerinted milyen töréstesztje van, főleg ha pár helyen meg is van rohadva, meg be vannak párásodva a légzsákpatronok? Hagyjuk már ezt a hülyeséget.


2 millióból autót kell venni. Se nem új Daciat, se nem 15 éves Audit. Van még kismillió verzió amit autónak lehet hívni, na azokból kell válogatni.

2020. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!