Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad acel{lemez} felnit...

Ladislaus433 kérdése:

Szabad acel{lemez} felnit heggeszteni?

Figyelt kérdés

most mostam le a teli acel lemezfelnijeimet es eszrevettem hogy az egyik felni egy kb 5cm- reszen total elvalt, lett kb egy 5cmX 0.1mm res ahol atlatok. a kerdesem, hogy ez a felni kuka, vagy hegesztessel orvosolhato?

hasznalhato-e?



2020. jún. 24. 16:26
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Lehet hegeszteni,csak kerdes,hogy minek vele kinlodni,ugy hogy valoszinuleg tokeletes sosem lesz es 5000forintert adnak ujat
2020. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szórakoznék vele, ahogy előttem is mondták, olcsón kapcsz újat, másrészt az sem biztos, hogy jó lesz ha meghegeszted, szerintem úgy is balesetveszélyes lenne.
2020. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha balesetveszélyes nem is, de kegyetlen kiegyensúlyozatlan.

Pár ezerért kapni jó állapotú használtat is akár.

2020. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért újat nem lehet kapni olcsón, legfeljebb használtat.

Szerintem ha nincs szét rohadva akkor meglehet heggeszteni és annak jónak kell lenni. Persze ehhez kell olyan szakember aki olcsón és jól megcsinálja.

2020. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!