Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a gond az indítással?(többi...

Tomsz97 kérdése:

Mi a gond az indítással?(többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 1997-es 1.4-es Fiat Bravo-ról lenne szó. Évek óta szépen, hiba nélkül működött a kocsi, mígnem tavaly októberben indulni akartam, és nem csinált semmit. Ráadtam a gyújtást, majd indítani szerettem volna, viszont csak a kulcs fordult el, a kocsi nem indult. Nagy nehezen rájöttem, hogy ha erőteljesen nyomom a kulcsot a zárba, akkor normálisan beindul. Azóta ilyen indítással jött ment, tette a dolgát, viszont egy ideje már így se mindig akarja az igazságot. És amivel a leginkább felhúz, hogy van amikor pöcc-röff, viszont az azt követ indítás alkalmával moccanni sem akar... Esetleg valaki találkozott már ilyen hibával?

Előre is köszönöm a választ!



2020. jún. 24. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szét van kopva a gyújtáskapcsló. Cserél(tes)d ki.
2020. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Típushiba a gyújtáskapcsó, sok ismerősömnek a fiat-ba gombra van kötve az indítás kb 5000-ft a munkadíj meg pár ezer a kapcsoló meg a vezetékek, és kb 15 perc
2020. jún. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2020. jún. 25. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!