Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 2005-ös Suzuki...

Jerry22 kérdése:

Adott egy 2005-ös Suzuki Swift klíma nélkül. Mennyire elvetemült dolog utólag klímát beszereltetni? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Mennyibe kerül? Megéri e?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Bontóból szerzel hozzá, és a szervizbe beépítik. Kb. 200 000 körül lenne a vége.
2020. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az anygköltségnek esetleg. A munkadíj? Teljes középkonzol csere, mindent le kell belül bontani, már klímások is megírták ide, hogy az utólagos klímásítás mindig drágább és rosszabb, mint eladni és venni egy klímásat
2020. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

Egyszerubb es olcsobb eladni a mostanit aztan venni egy klimasat ......

Ez az utolagos szervo/klima/stb dolog mindig egy merő kinlodás.

2020. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, de drága és hosszadalmas, kínlódós is lehet... Inkább vegyél egy klímásat, én nem mókolnám.
2020. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem megérte! Márkaszervizben 4kilót mondtak az új szettre, neten találtam egy szerelőt, ő adott mindent(bontott szett), 3 óra alatt beszerelte, nem kell kivenni a komplett műszerfalat! Az egész 110kiló volt, ennek 8 éve azóta is hibátlanul működik!
2020. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lódítás, valótlanság. Három óra alatt nem lehet beszerelni, nem fér bele. Az árba sem fér bele, egy szárítótartály, egy klímahűtő, egy kompresszor és egy elpárologtató bontottan is az összeg kb. másféleszeresébe került. A fenti válasz a "messziről jött ember azt mond amit akar" illusztrációja.
2020. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#5 vagyok Ott voltam, megvártam még elkészült és végig is néztem! A srác profi volt! Nem kitalált sztori, tudom mennyit fizettem érte!
2020. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A minden extrával - így klímával is - felszerelt, kilakatolt, 2008-as Swiftet vettem 350ezerért, ezért nem hiszem, hogy megérné egy 2003-asba 100ezreket invesztálni.

Én is azt mondom, hogy el kell adni és keresni egy klímásat, ami lehetőleg fiatalabb is!

2020. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!