Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lefolyt a '' szervó kormány''...

Lefolyt a '' szervó kormány'' állítólag többi lent?

Figyelt kérdés
van egy 1.4 seat cordobám 2 éve vettem sose volt még szervó olaj cseréje mióta nálam van előző tulaj nem tudom hogy cserélt-e szervó olajat bele de mikor teljesen koppig tekerem akkor lefolytja a motort 900 ről 700 ről le esik illetve van mikor lefullad, szerelőnél azt mondták hogy ez kb 100 ezer forintos felújítás én meg gyanakszom hogy szervó olaj csere lesz a lúdas és csak le akarnak húzni 1997 es a kocsi tudom nem értek sajna a kocsikhoz még ha csak 2 éve van jogosítványom és jószándékkal írom ki a kérdést kinek mi a tapaszalata?

#kocsi #szerelő #Seat Cordoba #Géprjármű #lefolyt a szervó #leégtem a napon ma fürdőbe voltam
2020. jún. 27. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Le akar húzni a szerelő kő keményen...


Minden autónál visszaesik a fordulatszám ha koppig kitekered a kormányt!!!

2020. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha így gondolod, akkor nézd meg milyen szervófolyadék kell bele és cseréld ki magadnak. Nagyon egyszerű, csak kipumpálod a tartályból a régit, töltesz bele újat, majd beindítod az autót és tekergeted a kormányt koppanásig. Ezt ismételd meg amíg nem lesz elég tiszta a folyadék.
2020. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem minden autónál esik vissza eddig sose esett vissza pár hónapja van ez a jelenség hogy koppig alászedem ezelött nem volt semmi baja meg még az akkumlátorra gyanakszom mert frissen indítva reggel 900 ról 700 ra le esiik ha lehúzom az ELEKTROMOS abalkot jobbról illetvebalról de nem fulllad le ha koppig szedem a kormányt álló helyzetben akár, akár egy egyívű kanyarnál lefolyjta színte 900 ról 700 kb utána újra jó most lett nemrég hengerfejeztettve sajnos de most jó meg húzz az 1.4 hez képest köszönöm mindenki tanácsát
2020. jún. 27. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

AZ biztos hogy nem az olaj a rossz, annak semmi baja és az miatt nem esik le a fordulat.

Egyáltalán olaj szervós vagy elektromos?

Mivel az elektroosságot is ide kevered.

2020. jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha az elektromos ablak is csinál problémát, akkor nem a szervo okozza. Vegyél egy multimétert és nézd meg tölt-e normálisan a generátor.
2020. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy normális szerelőt
2020. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!