Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám átalakítani ezt...

Hogyan tudnám átalakítani ezt a Honda CBR 125 R-t?

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon menő "átalakított" naked motort, és annyira megtetszett hogy nekem mindenképp olyan kell...

A kérdésem az lenne hogy hogyan fogjak majd hozzá? Miket kell vennem? Fejlámpát ebayről akarom rendelni, az idomokat jófogásról, de hogy így ez olyan egyszerű aminek látszik?

Kiszedek pár csavart, leszedem az egész elejét, felszerelem a lámpát meg pár idomot és kész?

Illetve azt hiszem tükröt is rendelnem kell mert az is az elejébe van, amit rátudok szerelni a kormányra.

Az ilyenekben jártasok segítségét szivesen fogadom.


A másik kérdésem az lenne, hogy ha én átalakítom akkor azt utána le kell újra vizsgáztatni vagy mintha mi sem történt volna?


Ezt a motort vagy ehhez hasonlót szeretnék venni:

[link]

[link]


És ilyenné szeretném alakítani... Brutál menő.

[link]


Illetve ha ideáig eljutottál, és netán még a képeket is megnézted, akkor annyiban még tudnál nekem segíteni, hogy mégis honnan tudnék olyan szürke bukógombát szerezni? :D


Előre is köszi mindenkinek! Ha esetleg van olyan aki szivesen segíteni az építős projektemben akkor írjon pm-et és esetleg fizetni is tudnék a sok segítségért.



2020. jún. 29. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem veszel alapból olyat, ami ilyen kereklámpás és csupasz? Egyrészt az értékéből eldobsz egy 15-30%-ot, másrészt nem fogod tudni beiratni a forgalmiba a módosításokat, azaz le is szedheted ebből az erőből a rendszámot. Én csak hátrányt látok ebben a tervben.
2020. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennek mi értelme? Ha nakedet akarsz, vegyél nakedet. Nem ritkaság az ilyen.

Az ebayes lámpát elfelejtheted, nem lesz rajta E jelzés, szabálytalan.

2020. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

Én nekem naked motorom van és imádom is a nakedet de a körlámpás verzió ami pont hogy nem kéne.

Attól a 20-25éves körlámpától 1000x jobban néz ki az idomos gyári verzió.

És 125ccm nél jobban is jársz vele hiszen nem rendelkezel nagy teljesítménnyel,a menetszél igencsak vissza fogja majd a motort már 100 körül.


alis lámpát sem ajánlom hiszen bátszi motor stb oldalakon kereshetsz használt fejidomot hozzá.

Nekem idomba épített index búra ami alis a belsejébe a gyári fogalaltot raktam vissza.abban a sotét búrában mondjuk valóban van E jelzés amin meg is lepődtem,de fejidomnál inkább vennék bontott motorról körlámpát.

2020. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelmű, hogy ha lenne olyan motor akkor azt venném. De ahogy látom nem igazán értetek a motorokhoz, és azt sem tudjátok hogyan néz ki egy CBR 125-ös. Mert ha tudnátok akkor nem írnátok ilyeneket, ugyanis ez az egy motor is átépített volt, és nagyon nincs még egy ilyen, el is vitték fél kilóért 1 hét alatt. Tudom hogy van naked motor, hülye nem vagyok, de az nagyon nem így néz ki.
2020. jún. 29. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
20:32 ízlések és pofonok. Nekem 100x jobban tetszik ez a teljesen csupasz körlámpás dolog. Igen, így elég régimódinak tűnhet, de nekem ez jön be a legjobban.
2020. jún. 29. 21:03
 6/10 dirtboy ***** válasza:

Mi az hogy nem így néz ki?

Mintha ez annyira kinézne valahogy,mintha olyan különleges lenne.

Max akkor lenne különleges ha az idomok meg lennének hogyva és csak a fejidom lenne nakedes,szép nem lenne de külonleges lenne.

Így viszont semmi extra nincs rajta,csak egy sima naked kinézet amit megkapsz gyáriként is.

Lehet nem cbr125 lesz a lelke de az nem is baj,ugyanis a nakedek nem olyan beállításon vannak mit a gyorsaságik.

De tudod,ha szereted szopatni magad műszakin meg a rendőrokkel akkor hajrá akkor alakítgatsd osssze vissza.

2020. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az életbe nem találsz ilyen külsejű 125ös motort. De ha mégis akkor emelem kalapom. Tudom hogy sok motor van ilyen, de azok nagyon nem 125-ösök. És nem hiába csinálják már gyárilag így a 2020-as verziót. 100jobban néz ki és mindenkinek jobban tetszik így.
2020. jún. 29. 21:07
 8/10 A kérdező kommentje:
2020. jún. 29. 21:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Na de mindegy is, én azt is megértem ha neked az tetszik hogy 10 kiló műanyag van a motoron aztán semmit nem lehet belőle látni. Nekem nem, nekem ez a régi módi feeling ahol látod az egész blockot meg mindent, nekem ez tetszik.
2020. jún. 29. 21:08
 10/10 dirtboy ***** válasza:

Mint mondtam nekem is naked van még hozzá egyedi kinézettel,én is látom a blokkot.

Lehet ám gyári nakedet is alakítgatni egyedire.

Nekem pl festés,hasidom,oldal lábtámasz,fékfolyadéktartályok,hátsó sárvédőm,állítható fék és kuplunkarok,sotétített index,ledes foncsor nélküli sötéített hátsó lámpa, stb mind cserélt. Sőt gyárilag hátsó sárvédő nincs ezeken,hasidom is csak a blokk alján két szélen egy kis műnyag gyárilag.


így néz ki most a gen2-es Z1000rem,ez szombati kép kunmadarasról.

[link]

2020. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!