Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen luxusautónak számít?

A Volkswagen luxusautónak számít?

Figyelt kérdés
Eléggé luxus árai vannak már ahhoz képest hogy egy népautó volt egykor.

2020. jún. 30. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
nem az, euro normák miatt minden drágul
2020. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
A vw maga nem luxus márka viszont a konszernen belül van nem is egy pl :bugatti bentley lamborghini
2020. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
2 De azokat meg nem Vw-nek hivják !!
2020. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
A népautó kategóriát Skoda által már lefedi, így a VW feljebb pozicionálja magát. Nem luxus még, de prémium kategóriás.
2020. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem számít annak. Középkategóriás

Éppen a prémium alját súrolja de nem számít annak.

Skoda sem luxus..


Audi, bmw, mercedes, infinity, Bugatti, Porsche, lamborghini, bentley, stb..

2020. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Hát, nem tudom hogy akinek egy Golf meg egy Passat prémium, azzal mi van...


Az Aerton-ra meg a Tuaregre a VW-n belül szerintem rá lehet mondani hogy prémium de saját kategóriájukban a többi gyártóval összevetve erős középkategória inkább mindkettő.

2020. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mihez képest luxusautó? A mostani többihez képest? Arra nem a válasz. De ha csak megnézzük a felszereltségét pl. az utolsó generációs Passat-nak, arra már rá lehetne fogni hogy "luxus", mert tele van csomó átlag emberek számára felesleges dologgal. Nekem inkább ez az utóbbi gondolkodásmód teszi a legtöbb modern utcai autót luxusautóvá. (Pár ilyen felesleges luxuskiegészítő: elektromos tükörállítás, elektromos ablakok, elektromos ülésállítás, esőszenzor, több zónás klíma, automatikusan sötétedő tükrök, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, kulcsnélküli indítás, visszagurulás-gátló, elektromos napfénytető, stb. Nekem ezek közül egyikre sincs szükségem, nem is használom őket - az egyik céges autónk egy ilyen Passat, néha szoktam vele járni.)
2020. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Minek kellett lepontozni?
2020. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amit a 7-es felsorol, mint "luxus" extrák, azok egy Astrában is megtalálhatóak. Ma már a kisebb, alsóbb kategóriákban is elég jól felszerelik az autókat. Elektromos tükörállítás és elektromos ablakok, stb. szerintem még egy Daciában is ott vannak. Lehet hogy 20-25 éve luxusnak számított, ma már nem az.

Ár: mostanában nagyot ugrott az új autók ára. Egy alsó középkategórás, közepesen felszerelt értelmes autót se kapsz meg 5-6 millió alatt. De a fenti példánál maradva egy rendesen felextrázott nem alapmotoros Astra is lazán belekerül 10 millióba. És ez messze nem luxus.

Az emlegetett BMW, Audi, Mercedes sem luxus, csak prémium.

VW, pláne egy Polo, Golf, nagyon messze van a luxustól, még ha a magyar fizetéshez mérten drágák is újonnan és rogyásig pakoljuk extrával.

2020. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Endr 72 ***** válasza:

Nem.Szerintem inkább felső középkategória.

Igaz néhány éve azok a felszereltségek,amik ma már természetesek,még luxuskategória volt.

2020. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!