Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg megbukhat az autó a...

Tényleg megbukhat az autó a műszaki vizsgán, ha a belső tükörre fel van akasztva egy lelógó autóillatosító/plüssfigura?

Figyelt kérdés

Pár napja olvastam az egyik műszaki vizsgahely google-s értékelésénél, hogy valakinek az autóját mindössze ezért megbuktatták.

Meglepődtem, hogy már ez is gond, holott rengeteg autón látni, hogy az utastérben a tükörre fel van akasztva valami. Mit gondoltok, jogos lehetett?

Vagy még ha tényleg szabálytalan is, nem egyszerűbb lett volna a vizsgáztatónak leszedni azt onnan a vizsga idejére?


Mi a helyzet ezzel kapcsolatban?



2020. jún. 30. 13:00
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem szedd le mig vizsgálják .

Utánna rakd vissza . Ez a törvényt nem sérti

2020. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En mult heten voltam vizsgaztatni, a tukron rozsafuzer, illatosito is van, siman atment. Ilyen hulyeseg miatt nem kaszalnak. Az auto muszaki allapotat nezik, nem azt h mi log a tukron.
2020. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem Wunderbaumból lógott a legutóbbi műszakin vagy 5db a tükrön, nem érdekelt senkit.


Ellenben az tény, hogy például ablakra ragasztott matricáért tudnak buktatni. Engem majdnem meghúztak egy muzeális minősítést igazoló matricáért a hobbiautómmal legutóbb, szerencsére a szervizest ismertem, amint szóbajött gyorsan lekapta úgy hogy még vissza is lehessen rakni, a vizsgabiztos belekötött, pedig maga az autó hibátlan állapotban ment át...

2020. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi műszakis lekérdezős oldalon ott figyel a régi kocsimban a plüss dobókocka. átment :))
2020. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Igazi élettelen xarházi csinál ilyet mert utálja őt a világ,és ő is utál mindenkit.
2020. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Endr 72 ***** válasza:
Nem.Nekem is van,egy hete vizsgáztattam.
2020. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!