Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utazó autó 2 millióig?

Utazó autó 2 millióig?

Figyelt kérdés

Volt egy 14es lagunám, totálkárra törtek. De szükségem van azonnal egy autóra, ami megfelel napi 2x74km megtételére. Jelenleg ennyit tudok kifizetni autóra.

Nekem fontos a kényelem, halk közlekedés, lehetőleg benzinest keresek. A cég kifizeti a tankolási számláim, így nekem a dízel nem gazdaságos, lagunában is volt már dpf,dmf, befecskendezés cserélve. Úgyhogy tényleg valamilyen benzinest szeretnék.


2020. jún. 30. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mondeo 2.0 Passat 2.0 vagy 1.8T. Citroen C5 2.0

Én a helyedben nem költenék ennyi pénzt rá, ha úgyis csak átmenetire kell. Maradjon a zsebedben pénz. Sőt! Lehet, utána kellene járnod, hogy ha bérelsz egy autót, ameddig ki nem fizetnek, akkor azt hogy fizeti neked a biztosító. ( munkaeszközöd az autó)

2020. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Passat, Octavia

De ingázni valójában elég egy Golf, Fabia, Ibiza stb méretű is.

2020. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Golf VI annal csendesebb kompakt alig ha van
2020. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a megbízhatóság számít neked, akkor akár egy Kia Cee'd is teljesen jó lehet ennyiért, a második generációból (2012-től).

Én a legkisebb 1,4 literes szívó benzinest használom mint céges autót, nem egy erőgép, de gyakran használom pályán is, a tempomatot simán be lehet lőni 145-150 körülre, tartja bármilyen emelkedőn, egyáltalán nem hangos, kellemes benne a hangrendszer (pedig ez alapkivitel ebből a szempontból), sok budapesti használattal, 1-2 hetente pályázással, úgy, hogy én azért nem vagyok tötymörgős típus, 7,5 litert ír most a fedélzeti computer nagy átlagnak.

Ha pályán 130-cal mennék, akkor ez alacsonyabb érték lenne, akkor 6-7 között fogyaszt.

Ennyiből már kapsz jót, és ezek azért lényegesen megbízhatóbb autók, mint a turbós, túlbonyolított német vetélytársak. Esélyes, hogy egy Golf mondjuk 2 decibellel halkabb, de ez már tényleg olyan, hogy egy jó szett gumival meg lehet fordítani.


Annyit mondok, hogy használtam ezelőtti cégemnél Toyota Avensist cégesként, 2012-es modellt, és hát összehasonlíthatatlanul jobb ez a Kia, hiába alacsonyabb kategória. Halkabb, kellemesebb vezetni.

2020. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!