Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hengerfejes lehet...

Szerintetek hengerfejes lehet az autó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy '98-as Fiat punto 55, kis autóm. Tegnap figyeltem fel a benzinkúton a lehetséges problémára. Láttam, hogy mintha csepegne valami a kocsi alatt (a hűtő résznél), de hazaérve viszont semmi csepegést nem láttam. Megnéztem a hűtőfolyadék állását és a minimum, valamint a maximum között volt. Felöntöttem desztillált vízzel, de a szintje nem változott mára.

Végig tapogattam és semmi csepegést nem éreztem, de ennek ellenére a hűtő alatt van valami folyás, ami tegnap még kis sáv volt és mára már sokszorosára növekedett. Olajra gondoltam, hogy az folyhat.

Semmi emulzió, semmi fehér füst a kipufogónál nincsen.


Tudnátok segíteni, hogy vajon mi lehet a baja?



2020. júl. 1. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
légkondi kondenzvíz volt az
2020. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet ennek, a hengerfej lenne az utolsó, amire gyanakodnék. Tömítés, cső, illesztés lehet megrepedve valahol és ezért folyik hűtővíz, esetleg egy szimeringnél jön egy kis olaj. Lehet hogy csak kondenzvíz ahogy az első válaszoló leírta. El is forrhatott valamennyi víz, az pedig ilyenkor lefolyik.
2020. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
29%
A hengerfejességnek biztosan nem az a jele,hogy a hűtó alol valahonnan kicsepeg pár csepp víz....
2020. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!