Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik volt a "legfapadosabb"...

Melyik volt a "legfapadosabb" legalapabb Suzuki Ignis amit a magyar gyár gyártott?

Figyelt kérdés

Egy alap extranélküli Ignis-re szeretném cserélni a régi Swiftemet, ezért kérdezem. A 2003 - 2008 közöztt gyártott "magyar" Ignis-ről beszélek.

Hogy voltak a felszereltségi szintek ennél a típusnál? és mik voltak az extrák bennük?


Igazából még elektromos ablakra sincs igényem, ha volt ilyen változat belőle talán azt választanám.



2020. júl. 2. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem 94-es suzukim volt, na abba nem volt semmi luxus.

Se szervó, se klima, se elektromos ablak.

2020. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem egészen tudom követni hogy hogyan extrázták be ezeket.

Nekem gyárilag van benne klíma, elöl villanyablak, motoros tükör, de nem fűtött, ködfényszóró viszont nem volt (viszont a világításvezérlő kezelte, csak be kellett kötni, meg beültetni a panelbe egy nyomógombot). ABS sincs benne, de van kormányszervó.

Ismerősében van ABS, de tekerősek az ablakok, és nincs klíma és kormányszervó.

A hahu-n inkább a tételes felszereltésgi listát nézd, a semmitmondó betűkomnbinációk helyett.

Szervó legyen benne, mert anélkül nagyon barátságtalan a kormány, ABS mindenképpen, és sajnos ma már klíma nélkül sem lehet elviselni a nyarat.

A fullosban volt ködfényszóró, ABS, első villanyablak, fűtött motoros tükör, klíma, kormányszervó, CD-s rádió (csak audio CD-re).

2020. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy klíma lehet jól jönne, és az ABS sem árt, viszont a kormányszervó nélkül lehet meg tudok lenni.
2020. júl. 2. 15:36
 4/9 A kérdező kommentje:
A régi 1999-es Swiftemben sincs egy deka kormányszervó se, mégis jól elvagyok vele. :)
2020. júl. 2. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Swift kormánya könnyű szervó nélkül. Az Ignisé viszont brutál nehéz. Vezettem mindkét változatot, a szervó létfontosságú.
2020. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot.
2020. júl. 2. 18:45
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj nézzétek mit találtam: [link]


Itt van minden. Ezek szerint egy GC vagy GLX verziót kellene néznem.

2020. júl. 2. 18:59
 8/9 A kérdező kommentje:
??
2020. júl. 2. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:

KaCsa oldalát tedd a könyvjelzők közé!

Ért hozzá, tudja mit beszél.

Ha megvan az Ignis, és belépsz az Ignis klubba, tud segíteni.

Ő csinált nekem okos ablaktörlő vezérlőt. Szélvédőmosásnál előbb hagyja spriccelni a vizet, aztán indul a törlés, nem engedi rá a száraz üvegre a lapátokat, és a mosás végén pár másodperc múlva újra töröl egyet, hogy a lcsurgó maradék vizet is lehúzza. Az ütemvezérlő pedig tanítható: Ha egyet törölsz, és egy percen belül újra még egyet, és szakaszos törlésen hagyod, akkor az így megtanított időintervallummal fog törölni.

Okos indexet is csinált, a kar megbillentésére hármat (nekem egyedi kérésre ötöt) villan az index. Az indexkar végébe épített "köszönőgomb" háromszor felvillantja az elakadásjelzőt.


Ért az elektronikához, van pár cikke az említett klub oldalán.

2020. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!