Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1992-es Suzuki Swift Sedan...

1992-es Suzuki Swift Sedan 1.3 8v alapjárat ingadozik,és rángat az autó. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Alapjárat ingadozik és dadog a motor. Felpörög 1500ra majd leesik 500-300ra utána próbálja visszahozni de leáll. Menet közben nagyon durván rángat az autó 1-ben ha padlózom akkor 2000-2500 ig felpörög majd megtorpan utána fulladozik és nem megy semerre. Mintha nem kapna üzemanyagot(erre később még visszatérek). Gyertyák,gyujtókábelek, gyújtás elosztó fedél,rotor, gyújtás szög jeladó,map szenzor, levegőszűrő,pcv szelp lett cserélve rajta. De még mindig ezt csinálja. Meg lett mérve hogy hány bárt nyom az üzemanyag pumpa és ha jól tudom akkor 2.5 bárt kellene ehelyett 0.4 ig ment a mutató. És az üzemanyag pumpa elég hangosan üzemel. Valószínűleg ez a baja de lehet hogy ez mellett még más baja is van ha esetleg valaki aki nagy suzukis és találkozott már ilyennel megköszönném ha segítene.

#Suzuki #Swift #Suzuki Swift Sedan #alapjárati probléma #Suzuki Swift 1.3 8v #Dadog a motor
2020. júl. 2. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos az agya hülye.


Nekem is volt suzuki és az is hasonlókat csinált.

Háromszor voltam szervizbe kiolvasttni és azt mondták hogy a suzuki ilyen.

2020. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Azért az AC pumpa jó tipp. Érdemes egy újat beledobni, plusz egy üzemanyagszűrő cserét. Főleg, ha sokat jársz E10 üzemanyaggal.

Régi Swiftnél a kettő együtt tizen-egy-két ezer.

Még akkor is érdemes, ha esetleg alapvetően nem ez a baj.


Amúgy a rossz lambda-szonda is tud ugyanilyen hatást kiváltani. Ehhez az is kb. 10 rugó.

2020. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicseréltem az AC pumpát és az üzemanyag szűrőt azóta tökéletes.
2020. júl. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!