Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tipikus fiataloknak...

Milyen tipikus fiataloknak való autó van?

Figyelt kérdés
Amit azért lehet tuningolni? Ilyenre gondolok mint golf3,4 E36 Honda civic mik vannak ezeken kívül

2020. júl. 3. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Bármelyik autót lehet tuningolni, ugyan az a procedúra.

Amúgy meg változó, ízlés (és pénz) kérdése. Felénk van tipikus "boyracer" autóból új RS Focus is, meg Trabant is. Valamelyik nap például egy Mk3-as Mondeo-t láttam ami ilyesmi volt, porig volt ültetve és úgy dőlt belőle a korom hogy a nagy forgalom ellenére senki nem közelítette meg 50 méternél jobban. Szóval szerintem nincsen "tipikus" fiatalos tuningra alkalmas autó (de lehet csak felénk ennyire eltérő a fiatalok ízlése és azért van ennyi féle-fajta).

2020. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
nem értem a kérdést. mi a cél az autóval? fiataloknak való szerintem, a kis pénzből fenntartható kisautó. Tuningolni - jelentsen ez bármit is nálad- ahogy írták, bármit lehet. A "hülyegyerekek" Honda Civicet, Golfot, A3-at csúfítanak el előszeretettel.
2020. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Erős autót kell venni aztán annyi, nem tuningolni.
2020. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem spoilert akarok rá rakni meg fényszórót én inkább motorikusan gondoltam
2020. júl. 3. 21:24
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor mondjar millió alatt erős autót ami megbizhato is tuningal együtt nem millió lenne a keret de nem is egybe akarom legjobbra a motort tunimgolni hanem apránként
2020. júl. 3. 21:28
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
friss jogsis srác vagy? minek az erős motor, mihez kell? Egyébként jellemzően a nagy motoros BMW-k, azokat mondjuk lerúgottakat kapsz. De ha sikerül egy 318is ( E36) kifogni, az jó lehet. ha papírozni akarod, akkor motort lehet cserélni, a BMW-k nél ez technikailag nem nehéz. Vagy Golf GTI (1.8T) Octavia RS (1.8T) is megvan szerintem millió alatt
2020. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet a golf 1.8t-vel
2020. júl. 3. 21:47
 8/21 A kérdező kommentje:
Mèg jöhetnek az autók
2020. júl. 3. 21:56
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Minek akar erős autót az, aki még nem is tud vezetni? Öngyilkos akarsz lenni, vagy mások megölése a cél?

A legalja ótvarság tuningról beszélni 1 milla alatti autóknál ( kivéve ha nem közútra szános hanem roncsderbire). Egy normális tuning többe kerül mint egy milla.

Az nem tuning hogy leülteted, aztán az első fekvőrendőrön fennakadsz, mint ahogy a kipufogó helyére gányolt kályhacső sem az.

2020. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

1.1 Trabant. Viszonylag alacsony sebesség mellett is adja a száguldás élményét. Ha karbantartod a fogyasztása is elviselhető, ha a motort tuningolni akarod az sem eget verő összeg, de az utólagos tuning mindig sokkal drágább, mint ha erősebb autót vettél volna. Arról nem is beszélve, hogy a gyárban kicsiszolt technika általában jelentősen megbízhatóbb, mint a saját tuning.

Ha a cél nem a jó autó, hanem a tuningolás folyamata, akkor pedig olyan autót vegyél, amit szívesen szerelnél.

Valamikor a maga korában is híresen gyenge 100-as Škodába is bele tudtak taposni 100 lóerőt (A Škoda találkozókon most is szokott lenni néhány ilyen), de ekkora átalakításnál már nagyon tudni kell mit csinálsz.

A tuningolás jogi és közlekedésbiztonsági szempontból is vékony jég. Ha balesetet okozol (márpedig ez könnyen előfordul) más elbírálás alá eshet, ha valami átalakítást találnak, ami nincs lepapírozva (például nem fizet a "kötelező"). A közelmúltban egy gyorshajtásból eredő gázolásnál egy minimális chiptuningot súlyosbító körülményként vettek figyelembe.

Na a témát amennyire tudtam körüljártam.

Megjegyzés:

Ha lenne rá pénzem lenne egy autóm, amit szénné tuningolnék, de azzal csak pályára vagy reptérre járnék

2020. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!