Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbusz vezetők honnan...

Autóbusz vezetők honnan tudják, melyik európai nagyvárosba hogyan, milyen papírokkal, mennyi pénz fejében lehet bejutni? Úgy tudom mindenhol mások a turista buszok bejutási feltételei.

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Kapaszkodj... elore megnezi es felirja nekik a ceg, amelyik alkalmazza oket.


Csoda, mi?

2020. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a hatvanas években olvasom, és nem a keleti tömbben, akkor még csak-csak. De amikor pl. Tokió belvárosát utcanézetben fedezhetem fel a szobámban, amikor sokféle útvonaltervező van, és mindenféle tudnivaló hiteles forrásból megszerezhető, eléggé meglepő.

Ha cég alkalmazottja, akkor állandó útvonalon jár, de ha változik is, nem neki kell intéznie semmi ilyesféle dolgot.

Egyéni szolgáltatóként meg maga jár utána, mint ahogyan írtam.

2020. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj de értetlen vagy első!...


Egyúttal másodikhoz is ugyanazt címzem:


Mintha annyira sem akarnátok gondolkozni, hogy magatoktól tovább gondoljátok a kiírást.


Ha nem maga tervezi, hanem a cég, akkor (szerintem ez teljesen értelemszerű...) a cég munkatársai honnan nézik meg mely nagyvárosba milyen feltételekkel lehet bejutni buszokkal?


Nem egyből a kérdezőnek nekiesni, hanem tovább gondolni a kérdést, ha már úgy nem egzakt pontos, ahogy kiírva láttátok. Csak gondolkodni kellene, kéretlen sértegetés helyett.


Nehéz, mi?

2020. júl. 5. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ostoba! A társaság emberei számára ugyanúgy rendelkezésre állnak a leirtak. Te magad is mindent meg tudsz szervezni magadnak, csak úgy kíváncsiságból is.
2020. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"honnan nézik meg mely nagyvárosba milyen feltételekkel lehet bejutni buszokkal?"


Az összes nagyváros honlapján fent van a nyilvános adatok között a parkolási díjak, zónák térképe és a behajtási térkép. Még Budapest esetében is.. :)

2020. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!