Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46ba van megbizható motor?

Bmw e46ba van megbizható motor?

Figyelt kérdés

#autó #BMW #motorkód #megbizható motor
2020. júl. 5. 10:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem lesz erősebb mint egy 20d 😂😂😂 bocsi ezen jót nevettem

Hogyne lenne erősebb? 3 liter az 3 liter...


A kérdezőnek pedig az összes 46 megbízható de olcsót nem szabad venni ha sokáig akarod használni

4 hengeresek jók, megbízhatók és olcsók meg mennek úgy mint egy átlag autó nyilvan nem úgy mint egy 30i de teljesen jók

6 hengeresek már drágábbak

2020. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

"Nem lesz erősebb mint egy 20d 😂😂😂 bocsi ezen jót nevettem


Hogyne lenne erősebb? 3 liter az 3 liter..."


Persze a három liter az három liter és ÚJONNAN erősebb volt. Azóta eltelt 15-20 év ( az 1 milliós 30d esetében inkább 20), ha nem pucolták a szívósort tele van korommal,a fel meg van itt-ott taknyolva mert szervízre nem volt pénz..


20 éves kocsinál hagyjuk a katalógus adatokat, egyáltalán nem kizárt hogy egy olcsó 30d-nek jobbna ki van a bele, mint egy olcsó 20d-nek. Persze, ha vesz egy 2-2,5milliós patent faceliftes 30d-t az elkeni a 20d-ket, de itt alig feleannyi a keret.


Én is jót nevetek minden nap az E46-os csoportokban, amikor látom a töménytelen mennyíségű betegágyat és hibát, meg amikor a ruppótlan vevőnek beajánlják a drágább dízelt ahol egy turbócsere számára már gazdasági totálkár.. Szerintem hagyja a 'csába és vegyen 1 milláért egy E39 540i-t :)

2020. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom ültél e már vagy mentél e már ilyen autókkal (NEM kötekedésből mondom) de a 30d ki lehet kopva igyis úgyis a köbcentit nem lehet becsapni


Volt szerencsém egy lerúgott 25tds-hez anno és azt egy jó 20d-hez hasonlítani nem lehetett volna mert a nyomaték miatt is húzott mint a disznó

Pedig az csak 2.5 nem 3.0

2020. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
És ha annyira kikopott már akkor nem is indul amennyire gondolsz
2020. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A 20d esetében is eltelt 15 év, az is lehet ugyanolyan kaka.
2020. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 323I 328I az M52TUB25/28 motorok megbízhatóak nagyon. Tapasztalatból.
2020. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#13: persze. Nekem mondjuk 30i-m volt, de a haveri körben volt 20d, 30d, E39, E60 30d.


Nem azt mondom, hogy nem jó a 30d! Én azt mondom olcsón még 20d-ből is csak hulladékot fog kapni, nemhogy 30d-ből.


Egyik cimbinek E60 530d-je volt - olcsón vette de legalább jó nagy pusztulat volt. Annak sem volt sok baja csak amikor már a turbó a végét járta, meg voltak injektorgondok meg pár apróság akkor - nem viccelek - 1.0 Swiftel megbaccták a Hungárián, mert az a hulladék egyszerűen nem bírt menni. Nem azért mert az 530d hulladék, hanem mert a tagnak megvenni volt pénze csak onnan tovább nem és addig használta amíg gurult. Annak mondhattad volna, hogy de hát a köbcenti...


Szerintem 1 millió környékén nem fog jó 330d-t találni.

2020. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha sokat mennél vele, évi min 40e km, csak akkor vennék dízelt. Egy ilyen korú ilyen árú dízel Bmw igen nagy szopóroller tud lenni. Benzines kisebb rizikó, csak többet kell majd tankolnod bele. M motorkódok általában jók. N kerülendő.
2020. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!