Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Giulia?

Alfa Romeo Giulia?

Figyelt kérdés
Nos gondolatban eljátszottam a lehetőséggel, hogy egyszer megvásárolnám álmaim autóját. Alfa Romeo Giulia. ami számításba jöhet maximum az a 7-8 milliós kategória, amik a 2.2 dízelek 150 és 179 lóerővel, kéziváltóval, ami erősségre és kéziváltó nekem tökéletesen megfelel. Az lenne a kérédsem, hogy mire kellene figyelni ha ezt a 2.2es dízelt vásárolja az ember, valamint érdemese megvenni egyáltalán a dízelt (2.2). A banzines drágább és kéziváltóval nem találtam.

2020. júl. 5. 13:42
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ebbe az arkategoriaba mindegy,hogy dízel vagy benzin.
2020. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Szokásos dízel dolgokra kell figyelni, meg hogy ne toltálkárból összetákolt kocsit végy. Nagy dolgok nincsenek a típussal, de még relatíve fiatal, nincs olyan sok tapasztalat vele.

Én inkább gyűjtenék még a benzinesre, szerintem az jobban illik hozzá. Sajnos a dízel még kategóriatársai dízeleihez képest is kultúrálatlan, zajos (hidegen), a benzines sokkal-sokkal finomabb.

Ettől függetlenül lehetsz boldog a dízellel is (azért függ attól is, hogy miből ülsz át). Csak bátorítani tudlak, Alfázni jó :)

2020. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha igazán Alfázni akarsz, akkor gyűjts szépen a benzinesre.
2020. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan ránéztem a mobile áraira. 23.000 EUR alatt egy Giulia van, pont egy 2.2 dízel. Elég nehéz lesz 7.8 milliőért találnod, hacsak nem 1-2 év múlva vennéd. Szerintem ez a dízelmotor még friss, nem sok infó lehet róla. De ha egy 30 ezret futott autót veszel, az még szinte új, sok baja nem lehet. Gratulálok, jó az ízlésed!
2020. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

a dízeleket eléggé kif#százták már az olaszok, nem hiszem, hogy gond lesz vele.

Hahuh 6M alatt indulnak a dízelek, 8M-ért már a használt kínálat teteje van. Igaz nem 30e km-el, de még vannak 100e alattiak is (óra szerint). Az dízelnél még teljesen jó, legalább valószínűsíthető, hogy pályán használták és nem városban.

2020. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor jó, vegyen olyat. Nem tud tévedni, annyira jó autó:-)
2020. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Feleségemnek volt 2.0 benzin, nagyon akartuk szeretni, de a második lerobbanás után eladtuk inkább. Gyönyörű, nagyon jó vezetni, de még mindig komoly bajok vannak vele :/
2020. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mik azok a komoly bajok? 5 év garancia van rá, ugye?
2020. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én hallottam már új Passatról is, ami lerobbant. Egyes Bmw-k ki is gyulladnak.

Statisztikailag a Giulia eléggé megbízható az új autók között. Rosszul sikerült példány mindenhol van.

2020. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!