Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla C1201 vagy...

Toyota Corolla C1201 vagy P1345 hibakód megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt valakinek C1201 vagy P1345 hibakódja? 2007 , 1.4 VVTi benzines.

2 hete autópályán mentünk , elkezdett világítani a VSC TRC OFF és a check lámpa. Mentünk vele még kb 70kmt . Itthon másnap nem indult. Hibatörlés után elindult. Vezérműtengely jeladót megtisztítottuk az olajsártól , a biztosítékokat , testelést megnéztük .

Generátor teljes felújítás volt.

A hibakód előjött 2 napja egy körforgalom előtti fékezés , onnan kigyorsítás után (nem tudom van-e köze) . A VSC TRCOFF CHECK lámpa világított de indul az autó.

A hibát kiolvasták de nem tudom melyik évjáratú az autó (2002-2007 , 2007+) mert 2007 áprilisi és elvileg pont akkor volt váltás. Az egyikre az olvasó a P1345ös hibát írja a másikra a C1201et. A hibakódolvasó 4FE motorkódot talált ehez az autóhoz , az enyém meg 4ZZU . Emiatt sem tudom melyik kód jó.

Ki mire gyanakodna?



2020. júl. 7. 20:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!