Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Octavia RS első generációrol...

Octavia RS első generációrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalat esetleg?

2020. júl. 8. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiöregedtek. Ugyan nekem nincs Skodám, de kicsit nevetségesnek tartom, hogy a legsportosabb gyári kivitel csak annyit tud, mint egy középkategóriás motorral szerelt átlagos Audi.
2020. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg eljárt felettük az idő. Én már nem gondolkoznék benne. Pláne nem RS-ben
2020. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor miben helyette?
2020. júl. 8. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rádásul az úgy nevezett "prémium " utókat csak azoknak érdemes akik újat tudnk belőle venni. Hagy megmutassák a környezetnek , milyen tehetősek.

Aztán amikor eladják lerúgva, akkor veszi meg a csóró aki ezzel azt hiszi hogy most már ő is lesz valaki.

2020. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 a Skodát án nem mondanám prémiumnak. Ennyi erővel bármi lehet prémium ami nem otthon összetákolt.
2020. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4, a Skoda minden, csak nem prémium.


A VW konszernen belül már ennek az autónak a megjelenésekor is az Audi volt a prémiummárka, esetleg a VW Touareget, Phaetont lehetett még akkor annak nevezni, a Skoda, Seat inkább budget Volkswagen, közel sem prémium.


Egyébként a kérdésre válaszolva: szerintem felesleges. Ma már nem tud igazán nagy teljesítményt, viszont vezetési élménnyel sem tudja ezt pótolni (mint mondjuk egy 20+ éves BMW és társai), mert a motoron kívül "csak" egy régi Octavia, semmi több.


Ráadásul mivel RS, valószínűsíthető, hogy már volt sok olyan tulaja, aki kinyomta a szemét, és parkettán járt vele a kisboltba is.

2020. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!