Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi megszerzésénél az...

Jogsi megszerzésénél az oktatók tényleg nem szeretik ha valaki online kreszt végez el? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Olvastam ilyet hogy az oktatók nem szeretik mert nem tudja a diák a kreszt vezetésnél. Igaz lehet? Meg mindenki azt mondja járjak be az a normális. Meg úgyse járok sehova, legalább ide menjek el.

2020. júl. 8. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Sokan előítéletesek, mert sok gyökér magától nem tudja megtanulni. Csak rajtad múlik melyik lesz.
2020. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én online csináltam de hat
2020. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Hát eleve az oktató ajánlotta hogy sokkal könnyebb meg nem is kell bejárni stb
2020. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Online a legegyszerubb, sot ahova en jartam bem is volt tantermi mar.. Kutya nem foglalkozott vele, csak legyen meg a vizsga es kesz
2020. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Senkit kb nem érdekelt, hogy csináltam meg. Egyébként én valóban rászántam X időt és elolvastam becsülettel elejétől a végéig, memorizáltam ami fontos. Nem mondom hogy mindenre emlékszem, de sok minden megmaradt. Az oktatóm meg jó fej, nem degradál neki elmondani vezetés közben, hogy mire figyeljek, végülis azért van ott, azért fizetem.
2020. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Igazából a KRESZ vizsga az ugyan az annak is aki tanteremben és annak is aki online tanult, ha jól tudom. Vagyis ha átment a vizsgán akkor tudja.
2020. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak gondolom, hogy azért nem szeretik, mert nem az a dolga, hogy szabályokat tanítson. Ha a felkészülés csak tesztekből áll, nem szabályokat tanul meg a jelölt értelmezni, akkor a kocsiban semmit nem fog tudni. Ott nem gombokat nyomogatunk, hanem döntést hozunk, mégpedig villámgyorsan. Tanulóautóban ez a villám lehet kicsit lassabb, de tudni kell.í
2020. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ennek nincs alapja? Vagy ez megjelenik valahol a kartonon? Én sok hasznosat nem szedtem magamra a kresz órákon, meglett a jogsim, de vannak hiányosságok. Idővel majd alakul.
2020. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem csak az a lényeg hogy jól megtanuld. Ha tudod a kreszt átmész a vizsgán, mindegy honnan tanultad. Lehet, hogy vannak olyan oktatók akik jobban szeretik ha a tanuló bejár az órákra, de ez emberfüggő, nem hinném hogy emiatt megbuktatnának. Egyébként sok sikert!
2020. júl. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!