Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerezhetek kint az Egyesült...

Szerezhetek kint az Egyesült Királyságban jogosítványt magyarként?

Figyelt kérdés
Szeretnék a közel jövőben kiköltözni Angliába, hosszú távon gondolkodom Brexit ide vagy oda. Nem szeretnék Magyaroszágon maradni. Jogosítványom még nincs sajnos, de gondoltam akkor már inkább kint csinálnám meg, nem kezdem el itt. Ezt lehet? Akinek van tapasztalata ilyen téren, mik szükségesek mindehhez. Nyelvtudás oké, az van, mivel komolyabb terveim vannak a mosogatásnál.

2020. júl. 8. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Azon túl hogy milyen papir kell hozzá, talán nem is lehet.

Ha meg lehet akkor is 4-szer annyiba kerül.

Úgy hogy inkább itthon csináltasd meg.

Ráadásul ha lesz munkahelyed ott , először ne azzal kezd hogy állandóan elkell menned mert nem is engednek el.

Szerintem még a nyelvtudással se szaladj el mert a legtöbb ember megse tud szólalni az itthon tanultakkal. Ahhoz is idő kell mire átveszed az utca nyelvét.

2020. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
61%

Nem is többszörösébe,hanem sokszorosába kerül ott jogsit csinalni.Tényleg csinald meg itthon,millioszor egyszerübb minden téren!

Egyebkent minden további nélkül megcsinalhatod ott is ha neked az megis jobban tetszik.

2020. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Megcsinálhatod, semmi akadálya.

Az elméleti része olcsó és egyszerű, az orvosi része hogy vizsga előtt leolvasol egy rendszámot 20 méterről(...), a gyakorlati része is egyszerű, árban attól függ hogy ki tanít vezetni.

Én megtanítottam a feleségemet közlekedni, ekkor biztosítást kellett kötni a nevére, majd az oktatóval ment néhány órát (20font/óra), ott megtanulta hogy milyen specifikus ökörségeket várnak el vizsgán.


Ha most tanulod meg hogy melyik pedál melyik és nincs aki kint tanítson akkor olcsóbb otthon, viszont szerintem semmit nem nyersz ha otthoni friss jogsival itt betévedsz egy magic roundaboutba vagy Londonban kolbászolsz.

2020. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze én is itt szereztem! Viszont ha rendesen jársz oktatóhoz mintha otthon járnál drágább lesz
2020. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak sincs akadálya hogy már meglett jogsival vegyél itt Angliában egy pár órát hogy megszokd
2020. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!