Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen Transporter 6...

A Volkswagen Transporter 6 személyes auto személygépjárműnek minősül vagy tehergépjárműnek?

Figyelt kérdés

Biztosítást vissza dobja hogy tehernek de máshol meg mint személyautó szerepel?!

Vaalki aki ért az autókhoz segitene Legyszives ?!valamit eltontok a biztosítás kötésnèl


2020. júl. 9. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nekem úgy tűnne logikusnak, hogy sima személygépkocsi, mivel 6 személyes, tehát B-vel vezethető, nem kell C hozzá, azaz nem lehet tehergépkocsi. Ez csak egy educated guess a részemről, lehet tévedek. Nem tudod esetleg konkrétan felhívni az egyik ilyen biztosítót? Ha kideríted a választ, leírod majd ide is kérlek? Érdekel.
2020. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A biztosító nem adott fel világositast mert nem az en nevemen van,parom meg külföldön van....

Nem értem én sem az egészet

Igen személy auto B jogsival vezethető de biztosítása alapján meg teher ?!!!

2020. júl. 9. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a forgalmiban benne kell, hogy legyen.
2020. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 QQRIQ20 ***** válasza:
Az egy dolog, hogy B-s jogsival lehet vezetni. Forgalmiban benne van, hogy teher vagy személyautó. Az alapján kell kötni majd a biztosítást is. De mivel Transporter, gyanúm szerint inkább teherautó lesz. Azért mondom, mert nekünk más gyártmányú teherautó 6 személyes és mégis teher.
2020. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!