Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga után ti...

Forgalmi vizsga után ti kommunikáltatok még a vezetés oktatótokkal vagy örültetek hogy megszabadultatok tőle egy életre?

Figyelt kérdés
Az én oktatóm kb minden volt csak oktató nem. Saját magamnak kellett rájönnöm a szabályokra, ami alapból jó volt, de végül baromi sok órát kellett még vennem, mert alig mondott el valamit vizsgáig. Első bukás után hirtelen megváltozott. Jól jött neki a plusz pénz, és akkor úgy tűnt magyaráz is. Bár mindig elmondta, hogy alkalmatlan vagyok a vezetésre, másodjára bizony átmentem, dühöngött is magában. Én meg jófej voltam, üzenetben megköszöntem, arra már nem írt vissza. Nem business-ről szólt az üzi csak köszönetet mondtam. :D Nálatok milyen volt az oktató?

2020. júl. 10. 14:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg hogy nekem fiatalos volt és jó fej. Én szerettem vele az órákat és nem szopatott 1x kellett + órát vennem, mert meghúztak forgalmin. Pont akkor hagytam ott a sulit és mondtam is neki, hogy tudok menni délelőtt is és teljesen segítőkész volt heti 2x is vezettetett, ha belefért az idejébe.
2020. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
azóta is tartom a kapcsolatot mivel családtag
2020. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2) na az úgy teljesen más, igen.
2020. júl. 10. 14:37
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azóta se láttam.
2020. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó oktatóm volt, magyarázott, jó volt a hangulat óra közben. Ettől függetlenül vizsga után nem igazán beszéltem vele. Köszönetet mondtam és ennyi
2020. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is fiatal volt, s nem az volt a célja, hogy lehúzzon. Az elején már mondta, hogy addig úgy sem enged vizsgázni, amíg nem megy biztosan minden. Végül a 35. volt a vizsga.

A végén adtam neki egy kis ajándékot, mert szerintem rendes és emberileg is toppon volt. Ő pedig adott egy névjegykártyát, és mondta, ha bármiben tud segíteni, nyugodtan hívjam. Azóta egy párszor láttam elsuhanni egyedül vagy tanulóval, de nem beszéltem vele.

2020. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Korrekt oktatóm volt. Vizsga óta nem kommunikáltunk.
2020. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
volt egy ismerősöm aki utána le is feküdt vele...
2020. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszönök neki, intek a kocsiból, teherautós oktatónak dudálok mert Ő is szeret kürtölni mivel nem gyári a duda és valami elképesztő ,ijesztő és ki nem hagyja :D.
2020. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom vele a kapcsolatot, de mindig intek neki amikor látom az úton.
2020. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!