Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gáz egy sportmotoron...

Mennyire gáz egy sportmotoron a majrécsík?

Figyelt kérdés
Sok hiperszupersportmotoron látok 2-3 centis "félelemcsíkot",amiből nekem az jön le,hogy sok motortulajdonos túlvállalja magát a motor erejét illetően.
2010. aug. 2. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a kérdésed? vagy mit akarsz kérdezni? mi az hogy gáz? hol 2-3centi? a szélétől? a közepétől? és mi van ha a sarokról jön 5el? akkor minek döntse földig a motort? most két kanyar után mit vársz? inkább gondolkozz mielőtt kérdezel. te vállaltad magad túl a simsonoddal mert még arra se szabadna téged ráültetni
2010. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)


Gondoltam,hogy sok "kirakatmotoros" lelkébe mászok majd a kérdéssel.


De egyre több ismerőssel találkozok,akiknek fogalmuk sincs milyen igényeik lesznek majd az első motorjukkal szemben,mégis egyből a 600-as,sőt 1000-es szupersportmotort választják,ahelyett,hogy mérlegelnének mire is fogják használni a gépet és valóban szükségük van-e a 140-180 lóerőre kezdésként.


Egyébként 9. éve motorozok,túl vagyok már a simsonos korszakon :)

2010. aug. 2. 17:16
 3/8 Deus88 ***** válasza:
Én ijenröl még nem is tudtam-halodtam hogy félelemcsik, amugy én is motrot tervezek vásárolni egy 600vagy800 ast és eddig csak robogoval mentem.
2010. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazán csak az alsónadrágon gáz a majrécsík.
2010. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy az én gépemen is van most pár centi, de Bp.-en közlekedem jórészt, így nem-igen döntögetem, mivel az utak többnyire egyenesek, másrészt a kátyúkat ésszel kell kerülgetni.

Persze, ha kiszabadulok valamelyik magyar szerpentinre, vagy az Alpokba, akkor gyorsan eltűnik a majrécsík.

Széles utat!!!

2010. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22:01 vagyok.


Tudom, hogy nem ez a jellemző, de néhányan, többek közt én is, azért kezdenek sokköbcentis sportmotorral, mert ennél kisebb gépen nem tudják hova tenni a lábukat...

2010. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, elnézésed kérem, azthittem megint egy "nagymotoros" simsonos srác panaszkodik hogy ez miért az miért. amúgy igen, én is észrevettem hogy mindenki 600ast meg 1000est sőt valaki egyből az 1300asra akar ülni, és mind1ik hogy egykerék stb, én egy 650es bmw-t néztem ki mivel nem akarok majd nagyobbat venni, mivel ez anyagilag nem érné meg, és nem is bírnám. de akik egyből friss jogsival semmi rutinnal felülnek a nagy sportmotorokra hát őszintén, csak ne másba tegyenek kárt
2010. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pityupocse válasza:

:)) én nem igazán tudok hinni a kérdezőnek a 9 éve való motorozásról. Aki 9 éve 2 keréken jár, az fel tudja mérni mi a gáz és mi nem az. Ilyet csak egy kezdő kérdez.


Nekem pl nincs motorom, sőt nagy motorral sosem mentem, de a majrécsík meghatározásából is arra következtetek, hogy azt jelenti, hogy nincs kihasználva teljesen a moci.

2011. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!