Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy 125ccm motoros jogosítvány?

Figyelt kérdés

Németországban élek 3 éve és itt elég drága ezért Magyarországon tenném le (magyar állampolgár vagyok és van bejelentett lakcímem) szerintetek megoldható?

És mennyibe kerül minden szünetben haza megyünk 1-3 hétre le lehet rakni 1 hét alatt a gyakorlatit ha minden nap részt veszek a tanfolyamon? És tényleg kötelező saját védő öltözetet vinni? És mennyibe kerül?



2020. júl. 13. 14:29
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
75%

Tekintve,hogy ide kiirtal egy kerdes van interneted...meg ezek szerint internet képes eszközöd is!

Mi lenne ha esetleg nyitnál egy google-t,es keresnél kicsit,tekintve hogy a jogsi továbbra sem egységáras,illetve a tanfolyamok időpontjai is másak.

2020. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Iskolánként változik, olyan 100-120 ezer körül van
2020. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van valami gyors jogsi szerű dolog ahol én vezettem, ez kicsit drágább de előnyöd van a többiekkel szemben, hamarabb kapsz időpontokat így talán meglehet 1 hét alatt a forgalmi

azon kívül van még rutin is

nem kötelező a védő felszerelés, bukót azért vigyél meg kesztyűt, pulcsit, magas szárú cipőt

protektort ad az oktató

tavaly nekem 110-120 ezer körül volt

2020. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megoldható, miért ne lenne az? Felhívod a neked szimpatikus sulit, kérsz tájékoztatást, lehet e-mailen keresztül is be tudsz iratkotni, valszeg kérni fognak általános sulis bizonyítványt, választasz hogy online akarod otthonról csinálni a KRESZ-t vagy tanteremben (van olyan suli, ahol nincs isbtantermi verzió), majd megcsinálod a KRESZ-t, vizsgázol belőle, kérsz oktatót, megcsinálod a rutinvizsgát, forgalomban gyakorolsz, azt a vizsgát is és kész. Esetleg elsősegélyt, ha még nincs jogsid.


1 hét alatt valószínűleg nem fogod tudni lerakni sem a KRESZ-t, sem a rutint, sem a forgalmi vizsgát, de hívj fel néhány sulit, érdeklődj körbe, mire számíthatsz. Árak nem egységesek, 100 ezer körül van, de nézz körbe, hívd fel őket, használd picit a saját agyad, ne a mienket.

Nem kötelező a védőfelszerelés, de ez megint olyan, hogy ha felhívod őket ezt is elmondják. Légy egy picit talpraesettebb, mert így az életben havonta el fogsz akadni.

2020. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem a neten több oldalon is csak gondoltam megkérdezem itt,hogy van e valakinek saját tapasztalata stb köszönöm a válaszokat
2020. júl. 13. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

125 köbcentis motor jogosítvány árak


Az A1 kategóriára szóló tanfolyamok 80.000 forinttól szoktak kezdődni 120.000-ig mennek el általában.


Itt az eggyel kisebb, AM kategória megléte nem jelent kedvezményt, viszont a B kategóriájú jogosítvány annál inkább: ezzel akár 30-50.000 forintra is levihető a tanfolyam és a vizsgák összesített ára.


A rövidített tanfolyam és a nagyobb kedvezmény sok autóst csábíthat arra, hogy motorra is megszerezze a jogosítványt, de arra mindenképp figyelni kell, hogy ha korábban nem ültél még motoron, akkor szánj rengeteg időt a gyakorlásra!


A legszerencsésebb, ha jelentkezel vezetéstechnikai tréningre is, ami ugyan plusz költséget jelent, de egyben nagyobb biztonságot is.

2020. júl. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!