Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összkerékhajtást, hogy tudom...

Összkerékhajtást, hogy tudom ellenőrizni, hogy működik-e?

Figyelt kérdés
Először vennék terepjárót,( Pajero, Volvo XC90),de nem tudom, hogy tudnám leellenőrizni, hogy működik-e az összkerékhajtás.

2020. júl. 14. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapartasd el, az a legegyszerűbb. (Fűben, földes úton, nem aszfaltra vagy betonra vagy kavicsos útra gondoltam, félreértés ne essék.) Ott egyértelmű nyomot hagy ha hajt a kerék.
2020. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráállsz valami görgőre az egyik kerékkel. Ha elindulsz akkor jó.
2020. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volvo esetén, ha nem működik, akkor azt jelzi. Egyébként sóderes vagy más okból erősen csúszós úton bő gázzal indítasz, hallani fogod, hogy kikapar az eleje, ez után mégis elindul az autó (amikor a hátsó tengely is kap hajtást).
2020. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elviszed átnézésre vétel előtt, a csápos emelőn elég egyszerűen meg lehet nézni :)
2020. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emeld fel és forgasd mega az egyik keteket kézzel ha forog mindegyik,akko van összkerék.
2020. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. júl. 14. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!