Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fenntartást nézve a Mercedes...

Fenntartást nézve a Mercedes C220 Cdi w204 vagy a BMW 320d F30 a költségesebb?

Figyelt kérdés
Tudom, ha van pénzem rá akkor a szervizre is lesz, de nézzük úgy, hogy mindkettőből jót fognék ki(lehetetlen tudom), úgy melyikkel járnék jobban? Hosszabb távokat teszek meg, így mindenképpen a dízel vonalnál maradok. Leginkább az érdekelne, hogy a kötelező szervizet, kopó alkatrészeket figyelembe véve melyik az az autó amelyik kevésbé siratna meg?
2020. júl. 14. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Mercedes
BMW
6 szavazat
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ez szerintem régen nem arról szól melyiket mennyibe kerül fenntartani....meg egyébként szerintem kb egyforma az összeg.....ez arról szól,hogy bmw vagy mercedes,azt meg neked kell eldöntened
2020. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyjából egyforma a fenntartási költség. De ilyen kocsiknál alapból nem olcsó, fillérezni hogy melyik olcsóbb 2 Forinttal nincs értelme.
2020. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Buf ***** válasza:
A két márka nem ugyan azt képviseli, a mercedes egy már bevált technológiát használ a bmw top technika. Ha merciből választasz egy jól működő típust (taxisok használják)az lényegesen olcsóbb lesz mint a bmw technikája, persze kérdés hogy mit szeretnél? Csak utazni vagy ettől többet? A mercitől sokat ne várj az arra van kitalálva, hogy beülsz és egy trezorba eljutsz á-ból b-be, de ezt csak egy e osztály vagy a felett tudja a többi, a csirkelábat tolni akaróknak találták ki. Ha élményeket szeretnél vezetés terén akkor válasz egy bmw-t viszont ez pénzbe kerül egyértelműen többe mint a konkurens. Bármelyiket választod, olcsó egyik sem lesz.
2020. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Teljesen jogos amiket írtok, olcsó egyik sem lesz, de ugye nem is azért vesz az ember prémium autót, hogy minél olcsóbban tarthass fenn. Az élményt meg kell fizetni, de legtöbb BMW-vel rendelkező ismerősöm azt nyilatkozta, hogy ők nem az eladási lista aljáról választottak így nem is volt problémájuk soha, de ez nyilvánvaló.
2020. júl. 18. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!