Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van megbízható és nem drága...

Van megbízható és nem drága Citroen szerviz Budapest III. kerületében?

Figyelt kérdés
Van egy öreg C8-asom, ehhez keresek megbízható, lelkiismeretes és nem atom drága szervizt Békásmegyer, Csillaghegy, Kaszásdűlő stb. magasságában.

2020. júl. 14. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Pénzt ne adjanak neked, hogy méltóztatsz X szervizbe vinni az autód?

Majom és banán tipikus esete.

2020. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utolsó konkrétan mi a bajod? Bezárt a kocsma, és itt folytatod a kötekedést?
2020. júl. 14. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Csak tele a hócipőm a smucig fajtáddal. Ha jó munkát akarsz, akkor fizesd meg.
2020. júl. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen smucig fajta, arany bogaram? Nem azt kérdeztem, hogy olcsó vagy ingyen szerviz, hanem csak hogy ne legyen atom drága. Mi ebben a smucigság? Ez egy öreg autó, nem érdemes nagyon drága helyre vinni. Eddig meg Volvóm, Fordom, Toyotám volt, a Citroen szervizeket nem ismerem. Tényleg nem értem miért kötözködsz.
2020. júl. 15. 06:29
 5/5 Gyuri1945 ***** válasza:
Ha igazán jó, megbízható, francia autókra szakosodott szerelőt keres, akkor azt biztosan megtalálja Isaszegen a Pro-Auto Service-nél. Tényleg csak ajánlani tudom.
2020. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!