Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átalakítható a fényszóró?

Átalakítható a fényszóró?

Figyelt kérdés
Adott egy BMW e60 amibe halogán izzók vannak, ha szeretném átalakítani gyári alkatrészekből xenonossá, akkor mire kell figyelni? Pl. a standard lengőkarokra feltehető a magasságállító érzékelő? Vagy esetleg a lengőkarnak más a kialakítása az érzékelősnél?

2020. júl. 16. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az automatikus magasságállítás nem elég. Fényszórómosó is kötelező, amihez gondolom te is tudod, hogy új első lökhárító is kell, mivel halogénes verziókon nincs meg a kis spriccelő cuclinak a helye kivágva.
2020. júl. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ja és maga a fényszórókapcsoló is más, eggyel több állása van a sima halogéneshez képest (2 helyett 3), de nem tudom ez jelenthet-e gondot.
2020. júl. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek az, tök felesleges. Egy jó állapotban lévő gyári fényszórónak jónak kell lenni.

Semmi értelme össze barmolni, kókányolni ezzel.

Mert úgy se tudod megcsinálni szabályosan és hogy az tökéletes legyen.

2020. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amennyibe ez a mutatvány kerül, abból már cserélheted az autót xenon-osra
2020. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Xenonhoz kell fényszórómosó is. Inkább vegyél neten tuningfényszórót, projektoros de halogán izzó van benne....
2020. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a zöldek!
2020. júl. 16. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Amit még nem írt le senki, hogy csak projektoros fényszóróba mehet xenon, tehát ilyenbe NEM: [link]
2020. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Én is körbejártam már ezt a témát, felejtős. Új fényszóró, lökhárító átalakítás, fényszórómósó, bajuszkapcsoló, esetleg a pumpán is kell cserélni, aztán még szoftver frissítés is kellett volna (nálam). Nagyon költséges.

Vettem inkább nagy fényerejű halongént. Egy évet bírnak ezek, de jól világít.

2020. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

#8


Nagy fényerejű halogén mellett még opció a hideg-fehér "xenon hatású" halogén, nekem is van az autómban a statikus kanyarfényhez, mert a bi-xenon projektor és LED nappali menetfény mellett ugyanolyan színt ad ez az izzó (az eltérő sárgás helyett).


Sima színezett üvegű halogénizzó, H7, E jelzés, praktikerben találtam. :D

2020. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

#8 Azért a fél kocsit nem kell kicserélni XD

Nem kell túlbonyolítani, itt van ez: [link]

2020. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!