Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha meg vettem az online...

Ha meg vettem az online kreszt de úgy érzem nekem ez túl nehéz akkor vissza lehet lépni??

Figyelt kérdés
Pénzt vissza adják?? Vagy ez már bukta?? És ha utánna tegyük fel le megy de nem lesz meg és nem vagyok hajlandó több órát venni mert ki akarók szállni, akkor az szerződés szegés??

2020. júl. 16. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol megvetted, (gondolom egy autósiskola) biztosan tudnak ebben segíteni neked.
2020. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kapod vissza a már befizetett pénzt. nem, nem szerződés szegés ha lejár és nem fizetsz tovább.
2020. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Atyaisten.
2020. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezt az autósiskolával kell megbeszélni, mert velük szerződtél, de szerintem valamennyire partnerek lesznek benne. Nyilván függ attól, hogy milyen autósiskola, kivel sikerül beszélni, stb... azt pontosan nem tudom, hogy ilyen jellegű szolgáltatásra van-e valami specifikus törvényi előírás (mint pl. az online vásárlások esetén az elállási jog).


Megjegyezném, bölcs döntés volt részedről visszalépni amikor felismerted, hogy ez nem neked való.


Sokan erre nem képesek és ennek ellenére is valahogy végigbukdácsolva és sok kenőpénzzel de eljutnak a jogosítványig, miközben nem való nekik. Le a kalappal.

2020. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Tanuld már meg azt a második modulzárót! Nem atomfizikusoknak írták a KRESZ-t, hanem normális intelligenciájú embereknek. (Megjegyzem, a közfoglalkoztatott emberek között is van olyan, akinek van jogosítványa 8 osztállyal, vagy 7 osztállyal.)


Bár, téged elnézve, jobb is, ha nem lesz jogosítványod.

2020. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!