Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más szervizben is divat...

Más szervizben is divat kisebb dologért is otthagyni az autót?

Figyelt kérdés

Olajat akartam cseréltetni a kocsin ami mondjuk 30 perc egy rutinos embernek és rögtön azzal jöttek, hogy hagyjam ott és majd szólnak 1-2 napon belül, hogy mikor mehetek érte.

Mondom nem fogom itthagyni a kocsit meg még hazabuszozgatni utána. Tudják vállalni, hogy valamikor behozom és megcsinálják vagy nem? Azt mondta a csaj, hogy olyan náluk nincs.

Elköszöntem, hogy akkor megyek máshova. Kicsit érdekes ez nekem.


2020. júl. 16. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem 30 perc egy olajcsere. HA normális a szakembe, akkor órákon át csepegteti.
2020. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Amikor nekem olajat cserél az autószerelőm, akkor is egy napra otthagyom. Pedig itt lakik a szomszédban.

Olajcseréhez dukál egy olajszűrő csere is. Ez biztos nem fér bele 30 percbe.

2020. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ragaszkodom hozzá és nem sajnálok rá egy teljes nap szabadságot, akkor ott állhatok az autó mellett végig. De mivel már 8 éve a második autómmal is ugyanahhoz a szerelőhöz járok és sosem volt rá panaszom, megbízom benne. Így általában azt szoktuk csinálni, hogy reggel korán nyitásra beviszem az autót. Otthagyom. Én tovább battyogok a munkahelyemre, a szerelőm meg mikor van ideje megcsinálja az olajcserét. Általában ilyen 10-11 óra körül szokott is hívni, hogy elkészült. Én meg vagy ebédidőben elmegyek az autóért, vagy délután hazafelé. Egy olajcserét, vagy hasonlóan kis munkát nem szokott napokig húzni.
2020. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dirtboy ***** válasza:
54%

Vidd máshová,én pl kérek időpontot aztán akkora megyek és kezdenek is hozzá.

Általába beszélgetünk még készül,ami kb 45perc.

Meleg olaj hamar ki folyik,meg ki csepeg.

2020. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, de egyébként igen, én VW/Audi/Skoda márkaszervizbe viszem a gépemet, délelőtt lerakom, nap vége felé megvan.


Olajcserét, váltóolajcserét, hűtőfolyadék cserét, stb. hidegen végzik és előtte mindig áll pár órát, addig kitakarítják és lemossák ha kell.

2020. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy forgalmasabb szervizben szinte sorszámot lehetne tépetni annyi kocsi vár szervizre. Ha van ott más kocsi(k) is akkor előbb az(oka)t szervizelik, a tiéd meg napokon belül sorra kerül.
2020. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6


Ez így nem teljesen igaz. Az igaz, hogy sokszor sok autó van, de nem sorban mennek be, hanem időpont-alapú előjegyzés van (szinte mindenhol).

2020. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
#7 de ha nem kért előre időpontot a tulaj hanem csak bevittr hogy nesze csináljátok? Nem fognak rögtön nekiugrani ha épp egy motorcserés kocsin dolgoznak.
2020. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Ja igen, természetesen, de hát ki visz csak úgy be autót időpont nélkül? :D
2020. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom... Egy olajcsere talált pénz, 30-40 perc alatt megvan az összes szűrő cseréjével... (általában)
2020. júl. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!