Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogosítvány megszerzésekor...

A jogosítvány megszerzésekor komolyan veszik az 580 kilométer teljesítését?

Figyelt kérdés
Vagy nem foglalkoznak vele, a lényeg, hogy legyen meg a 30 óra? Vagy ez oktatótól függ?

2020. júl. 16. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
A kartonodon vezetik a kilométerek számát is. Komolyan veszik
2020. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
74%
Az oktatód úgy fogja írogatni a km-eket hogy meglegyen. Ha végzel a 30 órával, 100% hogy a km is meglesz.
2020. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen, komolyan veszik. Nem, nem oktatótól függ, lesz egy kartonod, amin vezetve lesz.
2020. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Az előírt 580 kilométere4s limit akkor lesz meg, ha az oktatód úgy akarja, hogy meglegyen...

Sokkal érdekesebb lesz az, hogy a 30 órás gyakorlás mire lesz elég - az is csak egy kötelező minimum, amit ugye egyszerűen tud számon tartani a tanuló is, kérdés az, hogy mire is elég...

Nem azért gyakorol sok tanuló 50-60 órát, mert nincs meg az 580 kilométer, hanem azért, mert az előírt 30 órával még esélytelen a vizsga.


A gyakorlások zöme városi közlekedés, ahol óránként 8-10 kilométer megtétele már kimagaslóan jó, ha szigorúan vennék az előírt 580 kilométer levezetését, 30 órával senki nem mehetne vizsgázni.

2020. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Akkor én nem az a tömegtanuló vagyok, na. 35 órával (papíron 37, 2-t elaludtam de már átszervezhetetlen volt és fizetnem kellett) meglett a jogsim úgy, hogy a tanulóautóval való vezetés volt az első alkalom, hogy én valaha vezettem. Akarat kérdése, no meg azért nem árt képben lenni és valóban jó oktatót választani. Nekem összejött.

A kérdésre válaszolva, a kartonom úgy lett vezetve, hogy meglegyen a km-szám. Én sosem néztem végülis mi van bele írva, csak aláírtam és kész, nem érdekelt, mihamarabb kellett a jogsi. Szóval ja, gyakorlatilag ha nagyon akarja az oktató, akkor rajta fog múlni a km-szám megléte.

2020. júl. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Én 7 órát vezettem összesen, és mentem vizsgázni. 0 hibaponttal átmentem.

Az e-learning 3 nap alatt megvolt, de 3 hetet kellett várnom vizsgára, így még gyakorolgattam kicsit. Összesen 24 órát, és 74 pontom lett végül. Vezetésre is vártam 2 hetet, de összességében 2 hónap 1 hét volt a teljes időtartam.

2020. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Borítékkal könnyű
2020. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
6 vagyok, nem volt boríték! A kresz tanulási készségen és logikán múlik, szerintem egyszerű. A vezetés meg figyelemmegosztás és vezetési érzék. Most ezek valakinek jobbak, valakinek meg rosszabbak. Én valószínűleg előbbi csoportba tartozom.
2020. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na jo, de tok mindegy mennyire vagy jo, a kotelezo oraszam az akkor is kotelezo, ha alonso akar b kat jogsit..
2020. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
7 oraval semmi tapasztalattal dobtak utnak..Te megdoglesz kutyat nem. erdekli, de ezzel masokat is veszelyzetettek
2020. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!