Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki Ninja 250R motoromon...

Kawasaki Ninja 250R motoromon gyakran elindul mind a 4 index akár menet közben is mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elindul menet közben mind a 4 index mind a vészvillogónál de tudtommal nincs benne. Ha félre húzódok és megnyomom a riasztó gombját el kezd riasztani és ha még egyszer megnyomom abba hagyja megyek vele 10-20 métert újra elkezd villogni. Mitől lehet ez? Van benne immobiliser is közre játszhat? Led-es indexek vannak rajta.

2020. júl. 17. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

a kapcsolót szétlehet szedni?

ott nézd meg nincs-e valami kosz vagy zárlat, esetleg sérült vezeték

ha ott minden tiszta akkor nézd meg a kábelköteget, leginkább ott ahol hajlik vagy nagyobb rész nyitott helyen van és megsérülhetett

ha ott is minden rendben akkor az index relét próbáld kicserélni

nekem olyat szokott csinálni a motorom hogy menet közben ritkán kb 10km alatt egyszer felvillanik az index visszajelző, de az index nem

még nem foglalkoztam vele mert nem nagy dolog

2020. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem akkor csinalja mikor valamiert nem tudok levaltani egyesbe, nem lehet lelepni ilyenkor kuplunggal picit meguvrasztom a motort kattan egyet es ujra lehet leptetni, de elkezd villogni es az immobiliser gombjaval ki lehet kapcsolni.
2020. júl. 18. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!