Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tagjai vagytok valamilyen...

Tagjai vagytok valamilyen "autós falkának"?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl facebook csoportnak. Én az autóm típusának a csoportjába benne vagyok, de nem vagyok olyan fanatikus törzstag, mint egyesek. Aktívan olvasok és amihez hozzá tudok szólni írok is, de nálam kb itt megáll a dolog. Szeretem olvasni a tapasztalatokat, én is megosztom, ha ezzel tudok segíteni. De pl az ország túlsó végébe csoporttalálkozókra nem járok. Nem ragasztok ki csoportmatricát az autómra. Nem vásárolok csoportlogós rendszámtábla tartót és egyéb kabalákat. Kimondottan márkafanatikus sem vagyok. Ha valaki szembe jön ugyan olyan típusú autóval nem villogok, integetek ismeretlenül. Ha valaki megteszi, persze visszaintek, de csak szolidan. Te hogy vagy ezzel?
2020. júl. 18. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Dettó.
2020. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az alfa a falkában. Nekem van kalapácsom meg némi hozzáértésem, hogy a többi falkatagnak hosszabb legyen a farka! :)
2020. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Kb. ugyanígy.
2020. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs autóm,de sok csoportba benn vagyok,fikázom őket,főkent akinek olcsó autója van.
2020. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

A S&C csoportban benne vagyok, mert dízel autóm volt/van. De nem igazán tudok azonosulni a többség mentalitásával. Szóval ott csak olvasgatok.

Mellette a típusnak van saját, zárt csoportja. Elég szűk réteg, mert ritka autó. Ott rendszeresen irkálok, segítek ahol tudok, klubos matrica is van fent a kocsin. Viszont sajnos találkozókra nem nagyon jutok el az életvitelem miatt. Az utakon ellenben teljesen alap, hogy a típustársak villognak, intenek egymásnak.


(Mellette még benne vagyok pár alufelni adok-veszek csoportban, de az már mellékes)

2020. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

Benne vagyok pár audis csoportban de már párszor godnolkodtam hogy kilépek mert olyanok mint a gyerekek.


Az ilyen csoportok terén én inkább motorosokat preferálom,oda én is szoktam írninéha meg osztom meg képeimet.

2020. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok csoportban benne vagyok. Először is autóhifisben mert ez az elsődleges számomra az autóban, ezenkívül Suzuki csoportban mert ilyen autóm van aztán Chrysler meg Golf csoportban is mert ezekből is van egy egy alkatrésznek. Márka téma annyira nem izgat, hifis találkozókra szoktam járni.
2020. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 euronymous válasza:
Én tagja vagyok a faces suzuki csoportnak,hát...nézegetni jó,de rendelni nem!!én sajna 2-szer rábaltáztam,rendeltem cuccosokat a kocsimhoz,csak hitegetés ment!ugyhogy valaki rendelni akar ilyen csoportokbol,jól gondolja meg!!!!!!
2020. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!