Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet kapni még valahol ezt a...

Lehet kapni még valahol ezt a fajta illatosítót?

Figyelt kérdés
Dr. Marcus Winter Ice típusú autóillatosítót keresek. Egyszer vettem ilyet valamelyik Tescoban, nagyon bejött. Viszont azóta rengeteg helyen kerestem és sehol sem volt, még másik illatú sem ebből a fajtából. Találkozott vele valaki mostanában?

2020. júl. 18. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Az a baj ezekkel, hogy az ember szereti, megszokja és évek múltán eltűnnek a piacról. Én is jártam már így. Pl Obiban kapható Zen natura cédrus illatosítóval. Nem volt olcsó, de mindig megvettem, mert imádtam. Nagyon kellemes, elegáns, de mégsem túl tolakodó, erőszakos volt az illata. Semelyik másik illatosítóhoz nem hasonlít. Na ez kb egy évvel ezelőtt úgy eltűnt, mintha soha nem is létezett volna. Az összes Obiban szinte egyszerre került le a polcokról. Google-ban rákeresve mintha nem is lett volna ilyen. A csomagon lévő fogalmazózó cég is eltűnt.

A másik ilyen az Air Couture termékek. Néhány webáruházban még fellelhetőek a nyomai. De évek óta "beszerzés alatt, pillanatnyilag nem rendelhető" státusszal.

Amit keresel, könnyen lehet hogy szintén erre a sorsra jutott.

2020. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy ezt a faját akkor láttam először (és utoljára is). Ezért gondoltam hogy létezik még, csak talán nem azokban a boltokban ahol én kerestem. Kár hogy mindig a legjobb dolgokat vonják ki a forgalomból...

Egyébként neten még lehet találni, különböző lengyel meg orosz oldalakon, de ilyen helyekről inkább nem rendelek. Pár napja volt még a Dr. Marcus weboldalán is, viszont az az oldal meg valamiért nem működik. Remélem nem szüntetik meg a céget...

2020. júl. 19. 09:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!