Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért dolgozik a "Becsület...

Mennyiért dolgozik a "Becsületesnepper"?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül tőle egy autó megrendelése Németországból?


Amikor megadjuk egy autó paramétereit, és ő meglátogat néhány címet, majd ami leginkább vásárlásra alkalmas, azt hazaküldi trailerrel.


Mennyit kell fizetni neki pontosan egy ilyenért? És mennyi a trailer? Összesen mennyibe kerül az egész folyamat?


2020. júl. 19. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem így van, nem így számolja ki.

Például.

Hoz egy autót és azt mondja hogy 2 milla és kész.

2020. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na most a te verziódnak sincs se eleje se vége. Mi alapján mondja hogy "2

milla és kész"?


Függ attól, hogy hanyadik címen találta meg a vásárolt autót? Ha már a legelsőnél megfelelő állapotút talál, akkor kevesebbet mond, mintha a 3. címen találja meg a megfelelő kocsit?

2020. júl. 19. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, úgy csinálja, hogy te mondod mik az elvárásaid. Ő ismeri a piacot, így bemond egy árat, amiből ő úgy gondolja, hogy talál értékhatáron belül autót és még keres is rajta. Nem fogja neked leszámolni, hogy hányadik megnézett autó lesz a befutó és hasonlók
2020. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked nem fogja tételesen felszámolni. A trailert meg pláne nem, mert traileren behoz 10-20 autót stb.


Megmondod, hogy milyen autót szeretnél és mond egy árat rá, hogy kb mennyi lenne. Ha meg ott van kint az autó mellett és bizonytalan akkor megkérdez téged telefonon. Vannak fent videói youtube-on amúgy.


Én egy kommentet olvastam ahol konkrétan srácnak hozott be autót. 3,7 misiért. Itthon rosszabb állapotúak mentek 4 millió felett.

És kiderült, hogy becsületesnepper 3 misiért vette kint. Nyilván, hogy legyen rajta haszna nem adhatja sokkal olcsóbban. De összességében mindenki örült.

Szerintem olcsóbb autókon is van 2-3 ezer Ft tiszta haszna. Drágábbakon meg 600 ezer felett.

2020. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

" MI alapján mondja hogy 2 milla és kész ? "

AZt akartam írni hogy azt nem fogja neked megmondani , beszámolni róla hogy ő mennyiért veszi, hány címre kellett menni és ez neki hény km és mennyi időbe tellett. Azt se fogja neked megmondni hogy hány autót hozott és mennyi haszon kulccsal dolgozik.

A végét mondja meg neked hogy XX forint.

Érthető???

Ugyanis a kereskedelem így működik.

2020. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm!
2020. júl. 19. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem fogja elmondani a hasznát rajta :D


De ilyen melóval havonta milliókat be lehet zsebelni.

2020. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alacsony becsléssel azt mondanám, hogy mire minden kifizet simán van havi 3-4 millió Ft haszna. Erősebb hónapban több is lehet.
2020. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9-es: Nem a mi dolgunk belelátni. A vevőit nem veri át, korrekten áll a dolgokhoz. Ha olyan jellegű a hiba a kocsival simán megcsináltatja vagy fizeti a felét.
2021. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Viszont még mindig nem derült ki, hogy ha meg van az autó, azt mennyiért hozza be és intézi el a papírokat rajta.

És, ha te tudsz autót és elmegy érte, így értem.

2022. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!