Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elérhetőbb árú autó, ami...

Elérhetőbb árú autó, ami lehagyja az utakon lévő autók 90%-át?

Figyelt kérdés
Szerintem egy erősebb ford mustang, talán nem kell hozzá fidesz közelinelk lenni, hogy megvehesse valaki.

2020. júl. 19. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha neked a Mustang az elérhető árú autó, akkor meg is válaszoltad. Kategóriában igen kedvező áron kapod meg azt a teljesítményt
2020. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Először is tudni kellene, hogy mit jelent az elérhető ár, mert nem mindegy, hogy 8-10+ millióból, vagy csak 3-4 millióból akarsz erősebb autót venni. Előbbi esetén normális választékod lesz sportautókból is (én 8-ért vettem TT-t), utóbbiból leginkább csak lefingott cigánydízel lesz.
2020. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mustang konkrétan hármasbmw árban fut. De szeretnek ugyanúgy leesni az útról vele. és V8 alatt szóba se szabad állni vele.
2020. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#2 voltam,


Egyébként teljesen egyet tudok érteni a többi válasszal, a Mustang messze az egyik legjobb ár/értékű autó azért a teljesítményért és megjelenésért, amit nyújt.


Ami szerintem viszont a kompromisszum egy Mustang esetén, az a borzalmasan primitív belső (videókazetta-lejátszó-szintű műanyaggombok egymás hegyén), illetve a nagyon együgyű kezelés. Cserébe rendesen megy és lehet vele driftelni ha tudsz.


Majdnem vettem egy ilyet, de végül az mk3 TT lett (teljesen más életérzés a kettő amúgy, mindkettőt próbáltam).

2020. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
dodge challenger / charger akkor?
2020. júl. 19. 13:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Az is tuti kopogósműanyag, nekem volt dolgom egy 2005-ös Mustanggal, nekem bejött az a retro dizájn, még a fröccsöntöttsége ellenére.
2020. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#5


Hasonló árkategória mint a Mustang és egyébként szinte minden másban is ugyanaz, úgyhogy ilyen alapon amelyik tetszik. :)


Amerikai sportautók közepes áron (5+ millió körül) szinte mind: nagy motor, nagy fogyasztás, nagy hang, hátsókerék, könnye(bbe)n megy az árokba, európai autókhoz képest primitívebb belső. Szervizelése nehezebb LEHET, mert az amerikai sportautók nem annyira elterjedtek errefelé.


Mustangot itt Pécsen 2-3 naponta látok egyet, bár ugyanaz az 1-2 autó, már megismerjük egymást. :D

2020. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de állítólag kevésbé szervizigényesek, mint az európai autók, mert nagy egyszerű szívómotor van bennük
2020. júl. 19. 14:24
 9/17 anonim ***** válasza:

#8 A szervizigényt már nem tudom, de önmagában nem különösebben lesz szervizigényesebb egy autó csak azért, mert turbós vagy kompresszoros.


Leginkább a ritkasága miatt lehet szerintem gyérebb az alkatrészellátás és a hozzáértés, de viszonylag korán letettem a Mustangól a TT javára, úgyhogy ezt már annyira én nem tudom, lehet érdemes találni valakit, akinek van.

2020. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
audi tt rs-ről mi a véleményed?
2020. júl. 19. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!